Koçfinans Staj Başvurusu 2021

Koçfinans Staj Başvurusu

1926 yılında ilk temelleri atılan firma çok uzun süredir birçok iş kolunda aktif olarak yer almaktadır. Avrupa üzerinde en başarılı firmalardan biri olan KOÇ kendini teknoloji ve değişen dünya ile endeksli bir hale getirmiş her daim büyümeye ve yeni yatırımlar yapmaya adamıştır. Türkiye ve dünyada etkili bir firma haline gelen KOÇ topluluğunun en aktif kollarından birisi de Koçfinans olarak ele alınabilmektedir.

Koçfinans staj başvurusu birçok aday tarafından yapılmaktadır. Koçfinans staj olanakları sağladığı kişilere ciddi deneyimler kazandırmakta ve CV’leri için iyi bir referans oluşturmaktadır. Staj başvurusu yapacak kişiler;

  • İlanlara kariyer.net üzerinden ya da kocfinans.com.tr üzerinden insan kaynakları bölümünden ulaşabilir
  • Firma staj dönemini yaz dönemi olarak belirlemiştir
  • Lisan öğrencileri için staj programı oluşturulmuştur
  • Mayıs ayına kadar stajyer ilanları gerekli pozisyonlar için açılmaktadır
  • Başvurusu olumlu değerlendirilen öğrenciler mülakata çağırılır ve mülakat ardından staja başlamasına onay verilir
  • Aynı zamanda meslek ve ticaret liseleri için de stajyer programı olan firma 4. Sınıf lise öğrencilerine de 1 öğrenim dönemi için staj imkanı sağlar. Öğrenciler bu aşamada okul öğretmenleri tarafından yönlendirilmektedir.

Yaz dönemi üniversite stajyer programı

Her yıl Haziran – Eylül ayları arasında üniversitelerin lisans öğrencilerine staj olanağı sağlanmaktadır. Mayıs ayına kadar yapılan başvurular değerlendirilmekte ve görüşmeler sonucunda uygun bulunan öğrenciler ilgili birimlerde staj yapmak üzere görevlendirilmektedir. Şirketimizde staj yapmak istemeniz halinde www.kariyer.net’te Nisan ve Mayıs aylarında yayınlanan stajyer ilanlarımıza başvuru yapabilirsiniz. Staj başvurusu yapmak için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir