KlikSa Staj Başvurusu 2021

KlikSa Staj Başvurusu

2012 yılında Sabancı Holding’in katılımı ile büyüyen Kliksa.com sitesi, özellikle elektronik ürün pazarında ciddi bir online satış hacmine sahiptir. Beyaz eşyadan, cep telefonuna, gözlükten oyuncağa kadar geniş ürün yelpazesi sunan firma staj başvurusu kabul eden önemli kurumsal firmaların içinde yer alıyor. Öncelikle üniversitelerin ilgili bölümlerinde öğrenim gören öğrenciler belirlene kontenjan doğrultusunda elenerek alınıyor.

İyi derecede İngilizce bilmek, MS ofis programlarına iyi derecede hakim olmak, staj zorunluluğu olan bölümlerde okumak ve 3-4 sınıflara geçmiş olmak, haftanın 3 günü staja gelebilecek durumda bulunmak aranan şartlardan bazıları. Sizler de KlikSa staj başvurusu yapıp, ön yazınızda staj sürenizi, başlayabileceğiniz tarihi, okulun şartlarını, adres ve not durumlarınızı belirten bir yazı eklemelisiniz.

Bu şekilde değerlendirmeye alınan CV’ler, uygun görülen adaylar ile mulakat yapılması ve seçim aşamasına tabi tutulacaktır. Üniversite öğrenimi gören ve zorunlu staj şartı olan tüm öğrenciler bu kurumsal firmaya başvuru yapabilirler. İlgili şartlar da sağlandıktan sonra kariyeriniz için iş hayatınıza ilk adımı atmış olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir