EnerjiSA Staj Başvurusu 2021

EnerjiSA Staj Başvurusu

EnerjiSA enerji alanında ülkemizde kendini göstermekte olan çok büyük bir firmadır. Bundan dolayı da kendi bünyesinde çalışacak olan stajyer alımları yapmaktadır. Fakat bu alımları yaparken kendilerine gelen başvuruları teker teker değerlendirip sonuçları sizinle paylaşmaktadırlar. EnerjiSA staj başvurusu yapabilir ve siz de bu bünye altında çalışabilirsiniz. Stajyer olarak çok fazla departmanda kişi barındıracak olduğunu da belirtmekte fayda var.

EnerjiSA bünyesinde stajyer olarak alacağı bölümler arasında elektrik mühendisliği, makine mühendisliği, kimya mühendisliği, inşaat mühendisliği gibi bölümler yer almaktadır. Staj başvurusu sırasında ise stajyer olarak görev alacak adaylardan birtakım şartlar istenilmektedir. Bu şartlar ise oldukça basit şartlardan oluşmaktadır diyebiliriz.

Stajyer öğrenciden istenilenler İngilizce dilini yeterli seviyede bilenebilen ve MS Ofis programlarını yeterli düzeyde kullanmakta olan üniversite okumakta olan öğrenciler buraya başvuru yapabilirler. Staj için başvuruda bulunacak kişiler için aranan özellikler sadece bu şekilde olmakta ve bu şartları yerine getiren hemen hemen herkes sorunsuz bir şekilde EnerjiSA bünyesinde stajyer olarak göreve başlamaktadır.

EnerjiSA Staj

Her yıl çok sayıda öğrenci Enerjisa dünyasıyla tanışıyor; enerji sektörünü ve kurumsal hayatı tanıma şansı elde ediyor. Sen de ileride bu dünyanın bir parçası olmak istersen, staj başvuruları için bizi Kariyer.net’ten ve sosyal medyadan takip edebilirsin.

ORHAN YILMAZER, Dağıtık Üretim Grup Müdürlüğü 2015 Yaz Stajyeri

“ Enerjisa’da yaptığım staj sayesinde Türkiye’deki enerji sektörü ve özellikle yenilenebilir enerji alanında bilgi sahibi oldum. Aynı zamanda kurumsal bir şirketteki çalışma koşullarını ve iş atmosferini görmem de tecrübe açısından bana çok katkı sağladı.”

MERT KETENCİ, İş Mükemmelliği Süreç Müdürlüğü 2015 Yaz Stajyeri

“Enerjisa’daki staj deneyimim bana sıcak ve samimi bir ortamda kendimi geliştirme fırsatı verdi. Bir stajyer için en önemli iki unsur, staj süresi boyunca deneyim kazanmak ve firmaya ufak da olsa bir şeyler verebildiğini görmektir. Enerjisa’ya stajyerlerine değer verdiği ve böyle bir deneyim sunduğu için içtenlikle teşekkür ederim.”

EDA NUR GÜLER, Bilgi Sistemleri Müdürlüğü 2015 Yaz Stajyeri

“Enerjisa’da yaptığım staj boyunca gerçek iş hayatının nasıl olduğunu deneyimleme fırsatı buldum. Öğrendiğim teknik bilgilerin yanı sıra Enerjisa’nın çalışanlarına gösterdiği değer ve çalışanların birbirileri ile sıcak tutumu beni çok etkiledi. Böylesine büyük ve köklü bir şirkette staj yapma fırsatı bulduğum için kendimi ayrıca şanslı hissediyorum. Teşekkürler Enerjisa”

Staj ilanlarını buradan takip edebilirsiniz.

One Reply to “EnerjiSA Staj Başvurusu 2021”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir