Koray İnşaat Staj Başvurusu 2021

Koray İnşaat Staj Başvurusu

1956 yılında inşaat alanında kurulan firma kurulduğu günden günümüze kadar nitelikli ve prestijli projelerin oluşmasında imzası bulunmaktadır 2016 yılı itibari ile başta inşaat olmak üzere gayrimenkul ve sigorta hizmetleri alanında hizmet vermektedir. Firma bünyesinde 200’den fazla çalışanı bulunuyor ve her geçen gün çalışan sayısı arttığı için firma gelecek nesillere destek olmak ve nitelikli personel yetişmesini sağlamak için öğrencilere staj yapma imkanı sunmaktadır.

Koray İnşaat’ta Staj Şartları

  • Tercihen Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği ya da Mimarlık bölümlerinde öğrenci olmak
  • Milli Eğitim Bakanlığı ile firmanın insan kaynakları bölümü ortaklaşa çalıştığı için kontenjan dahilinde meslek lisesi öğrencileri de kabul edilmektedir.
  • Staj dönemi boyunca öğrencilerin sigortalarının okulları tarafından yapılması gerekmektedir.
  • Öğrencilerin herhangi bir suçtan disiplin cezası almamış olmaması gerekmekte ve bunu alacakları adli sicil kaydı ile sunmaları gerekmektedir.

Koray İnşaat’a staj başvurusu yapmak için kariyer siteleri üzerinden 01 Mart – 30 Nisan tarihleri arasında açıklanan staj pozisyon ilanlarına başvurmalar gerekmektedir. Staj başvurusu sadece kariyer siteleri üzerinden kabul görmektedir.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir