Koç Holding Staj Başvurusu 2020

Koç Holding Staj Başvurusu

Cumhuriyet ilan edilmesinden sonra 1926 yılında Vehbi Koç tarafından temelleri atılan firma günümüzde en büyük özel sektör markaları arasında liderlik koltuğunu korumak ve Türkiye için bir gurur kaynağı olarak görülmektedir. Yüz binlerce kişiye sağlamış olduğu iş imkanları sayesinde Türkiye’nin lokomotif firmaları arasında bulunmakta ve geleceğe yatırım yapmak adına öğrencilere her dönem staj başvurusu imkanı sunmasının yanında firma nitelikli çalışanların yetiştirilmesi için kendi eğitim programlarını uygulamaktadır.

Koç Holding’de Staj Şartları

  • Üniversite öğrencileri stajlarını okulların kapanış dönemlerinde İnsan Kaynakları bölümüne direk başvuru yapmaları gerekmekte ve birçok bölüm öğrencisi staj başvurusu yapabilmektedir.
  • Lise öğrencileri ise Eylül ayı içerisinde staj başvurusu yapmaları gerekmektedir.

Koç Holding’e staj başvurusu yapmak için kockariyer.com üzerindeki stajlara başvuru yapabilir ve aynı zamanda ücretsiz uygulanan eğitim programları ile bilgilerini pratiğe geçirme imkanı bulabilmektedir. Başvuru tarihleri dışında yapılan ve staj başvuru formu ile yapılmayan başvurular kesinlikle değerlendirilmeye alınmamaktadır. Firma staj dönemlerinde öğrencilere farklı eğitim ve aktivite imkanları da sunmaktadır.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

8 Comments

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir