Koç Holding Staj Başvurusu 2021

Koç Holding Staj Başvurusu

Cumhuriyet ilan edilmesinden sonra 1926 yılında Vehbi Koç tarafından temelleri atılan firma günümüzde en büyük özel sektör markaları arasında liderlik koltuğunu korumak ve Türkiye için bir gurur kaynağı olarak görülmektedir. Yüz binlerce kişiye sağlamış olduğu iş imkanları sayesinde Türkiye’nin lokomotif firmaları arasında bulunmakta ve geleceğe yatırım yapmak adına öğrencilere her dönem staj başvurusu imkanı sunmasının yanında firma nitelikli çalışanların yetiştirilmesi için kendi eğitim programlarını uygulamaktadır.

Koç Holding’de Staj Şartları

  • Üniversite öğrencileri stajlarını okulların kapanış dönemlerinde İnsan Kaynakları bölümüne direk başvuru yapmaları gerekmekte ve birçok bölüm öğrencisi staj başvurusu yapabilmektedir.
  • Lise öğrencileri ise Eylül ayı içerisinde staj başvurusu yapmaları gerekmektedir.

Koç Holding’e staj başvurusu yapmak için kockariyer.com üzerindeki stajlara başvuru yapabilir ve aynı zamanda ücretsiz uygulanan eğitim programları ile bilgilerini pratiğe geçirme imkanı bulabilmektedir. Başvuru tarihleri dışında yapılan ve staj başvuru formu ile yapılmayan başvurular kesinlikle değerlendirilmeye alınmamaktadır. Firma staj dönemlerinde öğrencilere farklı eğitim ve aktivite imkanları da sunmaktadır.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

8 Replies to “Koç Holding Staj Başvurusu 2021”

  1. Ben Sakarya Ün.Mak.Müh. ikinci sınıfta okumaktayım.Yaz stajımı Koc grubuna baglı Aygaz fabrikasında yapmak istiyorum.Benim dedem ve annem Koc grubuna baglı Gazal A.Ş. fabrikasına uzun yıllar hizmet etmişler ve emekli olmuşlardır.Dedem Feridun Yanık annem İlknur Emirdir.
    Mümkünse 22 Mayıs _16 Haziran tarihleri arasında yapmak istediğim staj için tarafınızdan bilgi bekliyorum.

  2. Süleyman Demirel Ünv. Bilgisayar Programcılığı okuyorum koç Holding şirketler gurubunda staj yapmak istiyorum ancak insan kaynaklarının mail adresini internetten bulamıyorum nasıl yapabilirim

  3. merhaba Bilkent üniversitesi siyaset bilimi ve kamu yönetimi 3. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı koç holding grubunda yapmak istiyorum bölüm itibariyle en uygun yer konusunda yardımcı olabilirmisiniz

  4. merhaba celal bayar üniversitesinde bankacılık ve finans okuyorum intörn (sektör uygulamaları eğitimi) için 19 şubat – 08 haziran 2018 tarihlerinde finans üzerine staj yapmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz ?

  5. merhaba başkent üniversitesi muhasebe finansal yönetim bölümü 4.sınıf öğrencisiiyim 19 şubat -19 mayıs tarihlerinde zoeunlu iş başında eğitim stajımı koç holdingde yapmak istiyorum zamanım cok kısıtlı yardımcı olurmusun teşekkür ederim

  6. Merhaba ben denizli pamukkale meslek yüksek okulnda çağrı merkezi hizmetlerini okuyorum yazın temmuz ayında stajım var ve sizin şirkette buna uygun bölümde staj imkanı tanınmasını çok istiyorum Lütfen beni aydinlatirmisiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir