Lacoste Staj Başvurusu 2021

Lacoste Staj Başvurusu

Tüm dünyada bilinen markalar arasında olan firma Türkiye’de mağazalarında 250’den fazla çalışanı ile 50’dan fazla ülkede 400’den fazla mağaza ile hizmet vermektedir. Firma fiziksel mağazacılıkta sağladığı başarıyı e-ticaret sisteminde de göstermekte ve giyim alanında en çok tercih edilen e-ticaret siteleri arasında yer almaktadır. Firma kurumsal yapısının vermiş olduğu avantaj ile gelecek nesillerin daha nitelikli yetişmesi için mağazalarda staj yapma imkanı sunmaktadır.

Lacoste Staj Şartları

  • Adayların üniversite öğrencisi olması ve staj dönemlerinin zorunlu staj sınıfında bulunması gerekmektedir.
  • Staj süresince adayların sigortalarının okulları tarafından yapılması gerekmektedir. Staja başlamadan önce staj defterleri ile birlikte sigorta taahhüt belgesini de teslim etmeleri gerekmektedir.

Lacoste’ye staj başvurusu yapmak isteyen adaylar kariyer siteleri üzerinden yayınlanan staj ilanları üzerinden başvuru kabul etmektedir. Firma kendi web sitesi üzerinden ya da e-mail ile yapılan staj başvurularını değerlendirmeye almamaktadır. Disiplinli çalışma ortamı olmasından dolayı firma staj başvurusu uygun görülen adayları insan kaynakları birimi ile görüşmeye çağırdıktan sonra bazı testlere tabi tuttuktan sonra başarılı olan adaylara staj yapma imkanı sunmaktadır.

One Reply to “Lacoste Staj Başvurusu 2021”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir