Marks & Spencer Staj Başvurusu 2021

Marks & Spencer Staj Başvurusu

Sektöründe marka bilinirliği en yüksek olan firma 1900’lü yılların başında kurulmuş ve günümüzde 45’den fazla ülke ve 1000’den fazla mağazası ile sektörün devleri arasında bulunmaktadır. Firma özellikle ürünlerinin kaliteli yapısı dolayısıyla tercih edilmekte ve ülkemizde de en çok tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. Firma Türkiye’de birçok etkinlik ve sosyal projelerin gelişmesinde yardımcı olmanın yanından öğrencilere de destek olabilmek için Haziran ve Eylül ayları arasından staj yapma imkanı sunmaktadır. Staj başvurusu yapacak adayların haziran ayından önce başvurularını tamamlaması gerekmektedir.

Marks & Spencer’da Staj Şartları

  • Üniversitelerin 3. Veya 4.sınıflarından öğrenci olmak ve zorunlu staj görevine giren stajlar için başvuru yapılması gerekmektedir.
  • Global bir firma olmasından dolayı adayların tercihen İngilizce bilmesi gerekmektedir.

Marks & Spencer’a staj başvurusu yapmak için kariyer sitelerinde yayınlanan ilanlar üzerinden takip edilmesi ve başvurulması gerekmektedir. E-mail gibi başka kanallar ile staj başvurusu yapılması değerlendirilmeye alınmamaktadır. Firma özellikle kurumsal yapısı ile öğrencilere gelecekte başarılı kariyer yapma imkanı sunmaktadır.

Başvuru yapmak isterseniz: ik@marks-and-spencer.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir