LC Waikiki Staj Başvurusu 2021

LC Waikiki Staj Başvurusu

Marka genel olarak 1985 yılında Fransa’da kurulmuştur ve 1997 yılından itibaren Türk markası olarak Türkiye’de faaliyetlerine devam etmektedir. Firma özellikle son yıllarda genişleme felsefesi ile 28 ülkede toplam 610 mağaza ile uygun fiyata kaliteli ürünler sunarak her keseye modaya uygun giyim ürünleri sunmaktadır. Toplamda 22.000’den fazla personelli geniş bir aile olan firma birçok dönemde öğrencilere staj imkanı sunmaktadır. Özellikle mağazalarda yaz dönemlerinde çok sayıda öğrenciye destek olmaktadır.

LC Waikiki’e Staj Şartları

  • Öğrencilerin üniversite ya da Meslek lisesinde öğrenci olması ve staj görevlerinin zorunlu staj kapsamında olacak şekilde okullarından görevlendirilmiş olmaları gerekmektedir.
  • Öğrencilerin son çıkan yasalar gereği staj dönemleri boyunca okulları tarafından sigortalarının yapılıyor olması gerektedir.
  • Staj adaylarının öğrencilik dönemlerinde herhangi bir suçtan dolayı disiplin cezası almamış olması gerekmektedir.

LC Waikiki staj başvurusu yapmak isteyen adaylar corporate.lcwaikiki.com üzerinden açık olan dönemlerde staj başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvurular genelde 15 Mart – 1 Nisan tarihleri arasında yapılmakta ve sadece web sitesi üzerindeki başvuru formu ile yapılmaktadır.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir