Makyol İnşaat Staj Başvurusu 2021

Makyol İnşaat Staj Başvurusu

Firma 1965 yılında Saffet Çebi tarafından inşaat işleri alanında faaliyet göstermek adına kurulmuş ve günümüze kadar birçok nitelikli projelerin oluşmasında imzası bulunmaktadır. Özellikle karayolları, tünel ve köprüler konusunda Türkiye’de lider firmalar arasında olmasının yanında birçok Ortadoğu ülkesinde de işlerine devam ederek Türkiye’yi yurt dışında temsil eden başarılı firmalar arasında bulunmaktadır. Firma geniş çalışan yapısının yanında özellikle yaz dönemlerinde öğrencilere yardımcı olmak adına staj yapma imkanı sunmaktadır.

Makyol İnşaat’ta Staj Şartları

  • Tercihen üniversitelerin mimarlık ve inşaat mühendisliği bölümlerinde öğrenci olmak
  • Stajların zorunlu staj kapsamında olması ve bu şartı yerine getirdiğine dair öğrencilerin okullarından alacak taahhüt belgelerini sunması gerekmektedir.
  • Staj süresi boyunca öğrencilerin sigortası okulları tarafından yapılması gerekmekte ve bununla ilgili taahhüt belgesi sunmaları gerekmektedir.

Makyol İnşaat’a staj başvurusu yapmak için kurumsal web sitesi olan makyol.com.tr adresindeki insan kaynakları bölümüne başvuru yapmaları gerekmektedir. Stajlar genelde yaz dönemlerinde açıldığı için başvuru tarihlerinin takip edilmesi gerekmektedir. Genelde başvurular 01 Şubat – 30 Mart arasında kabul edilmektedir.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir