Mavi Jeans Staj Başvurusu 2021

Mavi Jeans Staj Başvurusu

1991 yılında Türkiye’de kurulan spor giyim özellikle kot üzerine yoğunlaşan firma, dünya genelinde de mağazaları olan ve tanınmış bir markadır. Bünyesinde çalışmak isteyen lise ve üniversite öğrencileri için staj başvurusu alan firma, farklı bir kariyer hedefi planlayan gençlere olanak tanıyan firmalarımızdandır. Özellikle mağazacılık alanında deneyim sahibi olmak için kurumsal bir firmadır.

İdeal bir çalışma ortamı olan firma özellikle üniversitelerin ilgili bölümleri ile lise öğrencilerinin staj dönemlerinde onlara kapılarını açıyor. Mavi Jeans staj başvurusu sitesinden direk yapılamıyor. Bunun için kariyer.net sitesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Genellikle sürekli alım yaptığı için aktif ilanları sitede yer alıyor. Bu şekilde staj dönemi için uygun ilanları seçerek başvurabilirsiniz.

Aranan özellikler başında ise özellikle yaz aylarında haftanın 5 günü çalışabilmek, iyi derecede İngilizce bilmek, takım ruhuna uygun çalışmalar sergileyecek, kariyerini perakendecilik sektöründe planlayan, gelişime açık dinamik öğrencilerin staj yapabilmesine olanak tanınıyor. Sizler de bu alanlarda farklı kariyer odaklarınız varsa kesinlikle dünya genelinde ve ülkemizde ciddi bir marka olan Mavi Jean’i tercih edebilirsiniz.

Buradan staj ilanlarını takip edebilirsiniz.

 

One Reply to “Mavi Jeans Staj Başvurusu 2021”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir