AvivaSA Staj Başvurusu 2021

AvivaSA Staj Başvurusu

Emeklilik ve hayat sigortası sektöründe uzun yıllardan devam eden firma, dünya genelinde hizmet veren ve ülkemizde Sabancı ortaklığı ile kurulmuş bir yapıya sahiptir. Lise ve üniversite öğrencilerine staj başvurusu seçeneği sunan firma, özellikle iktisat, işletme, pazarlama, reklam ve sigortacılık bölümleri başta olmak üzere birçok bölümden staj başvurularını alıyor. Bu şekilde geleceğiniz sigortacılık alanında planlayan gençlere kurumsal yapısı ile destek sunuyor.

Zorunlu stajı olan öğrenciler için başvurular Nisan ve Mayıs aylarında yapılırken, bu başvuru sonuçlarına göre işbaşı Eylül ayında başlayıp, Haziran ayında okulların tatil olmasına kadar devam ediyor. AvivaSA staj başvurusu farklı iş ilanları sitesinde de yapılabilirken, firmanın kendi çatısı altında bulunan insan kaynakları sayfasında ki ilgili bölümden de yapılabilmektedir.

Lise öğrencileri için genel müdürlük binasına başvuru yapılırken, üniversite öğrencileri sanal başvuru yapabilirler. Üniversitelerin ilgili bölümlerinde öğrenim gören 3 ve 4 sınıf öğrencileri Haziran ve Eylül aylarında staj yapabiliyorlar. Başvurular ilgili kontenjanlar baz alınarak gerçekleşiyor. Bu şekilde erken başvuru yapılması önemli.

Staj Olanakları

AvivaSA Emeklilik ve Hayat olarak lise ve üniversite öğrencilerine sağladığımız staj imkanı ile gelişimlerine destek veriyor, iş hayatına en iyi şekilde hazırlanmalarını sağlıyoruz.

Lise öğrencileri: Zorunlu lise stajı bulunan okullar ile Nisan – Mayıs ayları içinde irtibata geçilerek, başvurular toplanır. Değerlendirmeler neticesinde uygun bulunan öğrencilerimiz Eylül-Haziran döneminde stajlarını gerçekleştirir. Lise stajını AvivaSA’da yapmak isteyen öğrencilerimiz Genel Müdürlük binamıza gelerek başvuru formu doldurabilir.

Üniversite öğrencileri: Üniversite 3. ve 4. sınıf öğrencisi olup mecburi stajını AvivaSA’da yapmak isteyen öğrencilere kontenjanlarımız dahilinde Haziran – Eylül dönemleri arasında staj yapma imkanı sunmaktayız.

Gelen başvurular arasında özgeçmişi uygun olan adaylarla İnsan Kaynakları ekibimiz görüşerek, stajyerlerimizi belirler. Staj süresince başarılı bir performans sergileyen stajyerlerimiz, işe alım sürecinde öncelikli değerlendirilme olanağına sahip olurlar. Adaylarımız özgeçmişlerini kariyer portallarına çıktığımız stajyer ilanlarına başvurarak bizlere ulaştırabilir ya da Genel Müdürlük binamıza gelerek form doldurabilirler.

ÜNİVERSİTE STAJYERİ – İstanbul(Asya)

FOTOKOPİSİZ STAJ-YAZ DÖNEMİ – Ankara, İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir