Netlog Lojistik Staj Başvurusu 2021

Netlog Lojistik Staj Başvurusu

1994 yılında kurulan firma 2003 senesinde Şahap ve Gökalp Çak tarafından satın alınarak Türkiye’de çok kapsamında lojistik hizmeti vermeye başlamıştır. Firma 70’den fazla deposu, 6500’den fazla çalışanı ile lojistik alanında lider firmalar arasında bulunmaktadır. Firma bünyesinde taşıma görevi yapan 2.000’den fazla araç bulunmaktadır. Netlog firması özellikle 2013 yılına %25 oranında büyüme gerçekleştirerek bu alanda lider firmalar arasında olduğu göstermektedir. Firma özellikle sosyal projelere verdiği destekleri ile bilinmesinin yanında öğrencilere de destek olmak için staj yapmalarına imkan sağlamaktadır. Firma her dönem öğrencilerin yapacağı staj başvurularını kabul etmektedir.

Netlog Lojistik’te Staj Şartları

  • Üniversite öğrencilerinin 3. Ya da 4. Sınıfta öğrenci olması gerekmektedir. Meslek lisesi öğrencileri de özellikle yaz dönemlerinde (1 Nisan – 30 Mayıs) staj başvurusu
  • Adayların öğrencilik dönemlerinde herhangi bir suçtan dolayı ceza almaması gerekmekte ve not ortalamalarının okul not ortalamasının en az %50 üzerinde bulunması gerekmektedir.

Netlog Lojistik’e staj başvurusu yapmak isteyen adaylar netlog.com.tr adresinde bulunan insan kaynakları sayfası üzerinden özgeçmişleri ile başvuru yapmaları gerekmektedir.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir