MMK Metalurji Staj Başvurusu 2021

MMK Metalurji Staj Başvurusu

1932 yılında Magnitogorsk şehrinde kurulan firma tüm dünya genelinde üretim yapmaktadır. Rusya pazarında lider olan firma aynı zamanda birçok ülkede de Pazar liderliğini elinde bulunmaktadır. 2007 yılında Türkiye pazarında üretim yapma kararı alan firma İskenderun ve Gebze bölgelerinde fabrikalarını kurmuş ve 2.000’den fazla çalışanı ile başta çelik üretimi olmak üzere birçok alanda hizmet vermektedir. MMK Metaruliji özel yatırım sınıfında kurulan en büyük Türk sanayi tesisi olmaktadır ve Türkiye’nin bu alanda lokomotif tesislerinin başında gelmektedir.

MMK Metalurji’de Staj Şartları

  • Tercihen Üniversitelerin Metalurji bölümlerinde lisans ya da yüksek lisans öğrencisi olması gerekmektedir.
  • Adayların tercihen en az bir yabancı dil bilmesi ve okullarının not ortalama puanının en az %50 seviyesinde olması gerekmektedir.

MMK Metalurji’ye staj başvurusu yapmak isteyen adaylar mmkturkey.com.tr/tr üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir. Ağır sanayi sınıfında olmasından dolayı öğrencilerin staj döneminden önce iş güvenliği alanında belli eğitim programlarına alınmaktadır ve staj dönemini başarılı tamamlayan adaylar gelecek yıllarda başarılı kariyer imkanı bulmaktadır.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir