Özdilek Staj Başvurusu 2021

Özdilek Staj Başvurusu

1971 yılında ev tekstili alanında Bursa’da kurulan firma bünyesinden 6.000’den fazla çalışanı ile üretim alanında sektöründe lider ve bilinir marka olarak ön plana çıkmaktadır. Firma özellikle 2000’li yılların başında AVM kültürünün gelişmesi ile beraber Türkiye’nin birçok ilinde mağazası bulunmaktadır. Firma aynı zamanda İstanbul Levent’te kendi adına tanıyan AVM’sini açarak alanındaki liderliğini korumaya devam etmektedir. Firma ev tekstili yanında Otelcilik alanında hizmet vermekte ve özellikle bu alanda öğrencilere staj yapma imkanı sunmaktadır.

Özdilek’te Staj Şartları

  • Tercihen üniversitelerin turizm ve otelcilik öğrencileri ile tekstil alanında okuyan öğrenciler kabul görmekte ve stajların kesinlikle zorunlu staj kapsamında olması gerekmektedir. Zorunlu stajı göstermek için okullarından onaylı belge ve staj defterlerinin sunmaları gerekmektedir.

Özdilek’e staj başvurusu yapmak isteyen adaylar ozdilek.com.tr üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir. Ağırlıklı olarak yaz dönemleri başlangıcında staj başvurusu kabul etmekte ve onaylanan stajlar Temmuz – Ağustos aylarında görevlendirilmektedir. Adaylar uygun görülmesi halinde ilk önce insan kaynakları departmanı tarafından ön görüşmeye çağrılmaktadır.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir