Penti Staj Başvurusu 2021

Penti Staj Başvurusu

1950 yılında İstanbul’da kurulan firma günümüze kadar hizmetlerini aksatmadan devam etmektedir. İlk zamanlar sadece çorap olarak üretimlerine başlayan firma günümüzde tüm iç giyim tekstili alanında hizmet vermektedir. Firmanın internet sitesi bu sektördeki en geniş e-ticaret siteleri arasında bulunmaktadır. Firma 2005 yılında dünyanın en büyük yatırım fonları arasında bulunan Carlyle Group ortaklık yaparak yapısını daha büyütmesinden dolayı birçok ülkeye ürün satışı da yapmaktadır. Firma hem mağazalarda hem de üretim alanında öğrencilerin aldıkları eğitimleri pratiğe geçirmelerine yardımcı olması için staj başvurusu kabul etmektedir.

Penti’de Staj Şartları

  • Firma hem Üniversite öğrencilerinin hem de Meslek Lisesi öğrencilerinin stajlarını kabul etmektedir. Fakat staj sürelerinin en fazla 45 gün ile sınırlı tutulmaktadır ve stajların zorunlu staj kapsamında bulunması gerekmektedir.
  • Adayların disiplinli ve yoğun çalışması temposuna ayak uyduracak yapıda olması beklenmektedir.

Penti’ye staj başvurusu yapmak isteyen adaylar kariyer sitelerinde ya da penti.com.tr adresinde bulunan insan kaynakları sayfasından başvuru yapılabilmektedir. Adayların resimli özgeçmişleri ile direk kendilerinin başvurması gerekmektedir.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir