Özel Keçiören Hastanesi Staj Başvurusu 2021

Özel Keçiören Hastanesin’de Staj

Üniversitelerin ya da yüksekokulların sağlık bölümlerinde okuyan öğrenciler için stajlar çok büyük bir önem taşıyor. Genel olarak öğrenciler tarafından gerçekleştirilecek olan bu stajlar kişilerin mesleklerini seçtikten sonra çalışacakları alanlar hakkında çok önemli bilgiler ve tecrübeler edinmesini sağlıyor. Bu tecrübeler için de kişiler Özel Keçiören Hastanesi’ni tercih edebilirler. Ankara Keçiören’de yer alan hastane son dönemin en gelişmiş sağlık merkezlerinden birisi olurken stajlarını gerçekleştirecek olan kişiler her şartta hastayı ve durumu burada görme şansı elde edebilirler.

Özel Keçiören Hastanesi Staj Başvuru ve Şartları

Başvurularda genel olarak sağlık bölümlerinde okuyan kişiler stajyer olarak alınsa da farklı bölümler de hastanenin içerisinde staj yapma imkânı bulabilmektedir. Kişilerden zorunlu stajları için başvurmaları istenirken kapasite dolduğu anda stajyer alımları durdurulmaktadır. Bu sebeple de kişilerin istedikleri tarihlerde kontenjan dolmadan önce başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Bu başvurularda kişilerin ilk olarak siteye girmeleri ve internet sitesi üzerinden başvurularını gerçekleştirmeleri gerekir.

Staj Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Hastane bünyesinde stajlarına başlayacak olan kişilerin ilk etapta CV’leri dışında herhangi bir belgeyi hastaneye sunmaları gerekmemektedir. Bu doğrultuda kişiler hastanenin internet sitesi üzerinden başvurularını gerçekleştirirken CV’lerini sisteme yüklerler ve başvurularını gerçekleştirmiş olurlar. Ancak stajları onaylanırsa kişilerden ekstra belgeleri de getirmeleri istenir. Öğrenci belgeleri ve staj belgesinin staj başlamadan önce Keçiören Hastanesi insan kaynakları bölümüne götürülmesi gerekmektedir.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Başvurularını gerçekleştirecek olan kişiler Nisan ayı ile Mayıs ayı içerisinde stajlar için başvurularını gerçekleştirirken yaz aylarında da stajlarını tamamlayacaklardır.

Staj Başvurusu Sonuçları

Sonuçlar internet üzerinden açıklanırken kişilere mail adresleri üzerinden de bilgilendirme yapılır.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir