Pınar Staj Başvurusu 2021

Pınar Staj Başvurusu

Türkiye’de süt, et ve su ürünleri pazarında hizmet vermek amacıyla 1973 yılında kurulan firma bu alanda Türkiye’de marka güveni en fazla olan firmaların arasında yer almaktadır. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firma sürekli olarak alt yapısını geliştirmekte ve teknolojinin getirdiği en son cihazlar ile üretim yapmaktadır. Birçok ürün gamında hizmet veren firma öğrencilere destek olmak için her dönem staj yapma imkanı sunmaktadır.

Pınar’da Staj Şartları

  • Adayların tercihen Üniversitelerin Gıda ile ilgili bölümlerinde öğrenci olmaları ya da bu alanla ilgili yüksek lisans öğrencisi olmaları gerekmektedir.
  • Adayların kesinlikle sigara kullanmaması ve ekip çalışmasına uyum sağlayacak yapıda olması gerekmektedir.

Pınar’a staj başvurusu yapmak isteyen adaylar pinar.com.tr adresinden ya da kariyer sitelerinde dönemsel olarak yayınlan staj ilanları üzerinden resimli özgeçmişleri ile kendileri başvurması gerekmektedir. Başvurusu uygun görülen adaylar firmanın insan kaynakları departmanı tarafından ön görüşmeye çağrıldıktan sonra görevlendirme yapılmaktadır. Her dönem staj başvurusu kabul eden firma daha çok öğrenciye staj imkanı sunmak için staj sürelerinin en fazla 45 gün olarak izin vermektedir.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir