Pilsan Staj Başvurusu 2021

Pilsan Staj Başvurusu

1940 yılında tamamen yerli sermaye olarak kurulan ve günümüzde sektörün lider firmalarından olan kuruluş özellikle kaliteli ürünleri ile marka bilinirliği yüksek firmalar arasında bulunmaktadır. İlk zamanlarda moda olan kurşun asker üretimi ile başlayan hikayesi şuan için güncel 140’dan fazla ürünü bulunmaktadır. İki fabrikası bulunan firma toplamda 85.000m²’lik alanda sadece çocuk oyunları üzerine üretim yapmakta ve firma bünyesinde dağıtım grupları da dahil olmak üzere 200’den fazla çalışan bulunmaktadır. Firma özellikle üretim alanında staj yapmak isteyen öğrencilerin staj başvurularını kabul etmektedir.

Pilsan’da Staj Şartları

  • Üniversite ya da Meslek Lisesi öğrencisi olmak ve stajların zorunlu staj kapsamında olması gerekmektedir.
  • Çocuk oyuncakları ile ilgili konularda yüksek lisans yapan adaylarda firma bünyesinde görev alabilmektedir.
  • Adayların staj süresince sigortalarının üniversiteleri tarafından yapılması gerekmektedir. Bu zorunluluk 5510 sayısı yasa kapsamında bulunmaktadır.

Pilsan’a staj başvurusu yapmak için pilsan.com.tr adresi üzerinden kariyer bölümüne girerek başvuruların açık olduğu dönemlerde staj başvurusu yapabilirler. Firmanın staj başvurusu için belli bir dönem şartı koymadığından dolayı her dönem staj başvurusu yapılabilmektedir.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir