Red Bull Staj Başvurusu 2021

Red Bull Staj Başvurusu

1980-1987 yılları arasında faaliyetlerine başlayan firma ilk olarak Avusturya’da enerji içeceği satışlarını başlatarak dünya genelinde yeni bir içecek sınıfı oluşmasına imkan sağlamıştır. Sektöründe lider marka olan firma 150’den fazla ülkede satılmakta ve şirketin bünyesinden 10.000’den fazla çalışan bulunmaktadır. Farklı ve sosyal çizgisi ile bilinen firma öğrencilere destek olmak için staj imkanı sunmaktadır.

Red Bull’da Staj ŞartlarıRed Bull Staj Başvurusu

  • Üniversitelerin 3. Ya da 4. Sınıfında öğrenci olmak ve stajların zorunlu staj kapsamında bulunması gerekmektedir.
  • Adayların tercihen sigara içmemesi
  • Stajyer adaylarının sigortaları staj süresince okulları tarafından yapılması gerekmektedir. Bunun ilgili taahhüt belgesi staj başlangıcından sunulması istenmektedir.

Red Bull’a staj başvurusu yapmak için ik@tr.redbull.com  adresine resimli özgeçmiş göndermeniz gerekmektedir. Fakat staj başvurusu için web sitesi üzerinden açık dönemlerin kontrol edilmesi gerekmektedir. Staj başvurusu tarihleri dışında yapılan başvurular değerlendirilmemektedir. Stajyer olarak imkan bulmanın yanında firma öğrencilere part-time çalışma imkanları da sunmaktadır. Özellikle üniversitelerde sorumlu olarak bünyesine öğrenci alımı yapmaktadır. Sizde okulunuzun Red Bull sorumlusu olabilirsiniz.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir