Sanmar Staj Başvurusu 2021

Sanmar Staj Başvurusu

Türkiye’de prestijli markalar arasında bulunan firma denizcilik alanında Türkiye’nin birçok kapsamlı limanında gemilere 24 saat tam gün ve kesintisiz olarak Römorkaj ve kılavuzluk hizmeti vermektedir. Dünya genelinde sektöründe sayılı firmalar arasında bulunan firma Türkiye’de özellikle 2014-2015 yıllarında filosunu genişletmesi ile sektöründe lider firmalar arasında bulunmaktadır. Her ölçü ve tonajda gemilere hizmet verebilen firma bu alanda eğitim gören öğrencilere pratik kazanmaları için staj yapma imkanı sunmaktadır. Firmanın uygulama standartları Avrupa’da birçok ülkenin ilerisinde olduğu aldığı ödüller ile görülmektedir.

Sanmar’da Staj Şartları

  • Tercihen Üniversitelerin Denizcilik ile ilgili bölümlerinde öğrenci olmak ya da özel denizcilik kurslarını bitiren öğrencilerin eğer kurslarının Sanmar ile anlaşması bulunuyorsa kursiyelerde staj yapma imkanı bulmaktadır.
  • Öğrencilerin sigortaları staj süresince üniversiteleri tarafında yapılması gerekmektedir.

Sanmar’a staj başvurusu yapmak için sanmar.com.tr sitesindeki insan kaynaklar bölümünde yapılmaktadır. Fakat yabancı kökenli firma olmasından dolayı genel ilanlar kariyer siteleri üzerinden yayınlanmaktadır. Staj başvurusu için kariyer sitelerindeki ilanlarında takip edilmesinde fayda vardır.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir