Şok Staj Başvurusu 2021

Şok Staj Başvurusu

1995 yılında Türkiye’de perakende marketçilik alanında kurulan firma yeni firma olmasına rağmen 3.400 mağazası ile Türkiye’nin birçok ilinde hizmet vermektedir. Şirket başarı odaklı çalışma mantığı çerçevesinde 10.000’den fazla çalışanı ile sektöründe lider markalar arasında olmakta ve genç nesillere kariyer imkanı sunmak için üniversite öğrencilerine staj başvurusu yapmak imkanı sunmaktadır.

Şok’da Staj Şartları

  • Üniversitelerin 2-3-4. sınıflarında öğrenci olmak ve okullarından staj görevlendirme yazılarını sunmaları gerektiği gibi firma belli dönemlerde gönüllü stajyerlerde kabul etmektedir.
  • 5510 sayılı sağlık yasası kapsamında öğrencilerin staj süresince okulları tarafından sigortalarının yapılmış olduğunu gösteren taahhütnameyi başvuru onayından sonra sunmaları gerekmektedir.
  • Mağazalar haftanın 7 günü açık olduğu için stajyerlerinde bu çalışma saatlerine uyması gerekmekte ve bu konuda okullarından bilgi almaları tavsiye edilmektedir. Bazı okullar resmi iş günü dışındaki staj sürelerini kabul etmemektedir.

Şok’a staj başvurusu yapmak için öğrenci adaylarının en yakın mağazaya giderek mağaza sorumlusu ile görüşüp gerekli belgeleri teslim etmeleri halinde uygun görülen adaylar başvurdukları mağazalarda 30-45 gün aralığında staj görevlerini yapmaktadırlar.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir