Şölen Çikolata Staj Başvurusu 2021

Şölen Çikolata Staj Başvurusu

1991 yılında kurulan firma Türkiye’de tüketicilerin farklı damak zevklerini karşılamak üzere kurulmuş ve hızlı yükselişi ile 2007 yılında Candy Industry Top 100 listesinde 49.sırada yer almıştır. Toplamda 200’den farklı çeşidi bulunan marka 100’den fazla ülkeye ihracat yaparak işlem hacmini her geçen büyütmektedir. Firma ürün olarak gelişimlerine devam ettiği ölçüde insan üzerine de yatırımları ile dikkat çekerek belli dönemlerde öğrencilere destek olmak için staj başvurusu kabul etmektedir.

Şölen Çikolata’da Staj Şartlarısolen-cikolata-staj-basvurusu

  • Üniversitelerin tercihen Gıda ile ilgili bölümlerinde okuyan öğrenciler
  • Onaylı öğrenci belgeleri ve staj süresinin zorunlu staj olduğunu gösteren okullarından alınmış onaylı belge
  • 5510 sayılı yasa kapsamında staj süresi boyunca öğrencilerin sigortalarının okulları tarafından yapılacağını gösteren taahhüt belgesi

Şölen Çikolata’ya staj başvurusu yapmak için solen.com.tr/tr/ik adresinden başvuruların kabul olduğu açık dönemlerde staj başvurularını yapabilirler. Staja hak kazanan adaylar birçok çalışan gibi aynı haklara sahip olmaktadır ve staj öncesi oryantasyonlara katılarak bilgilendirilmeleri sağlanmaktadır. Staj süresini başarılı tamamlayan adayların CV’leri insan kaynakları bilgi havuzunda kayıt edilmekte ve gelecek yıllarda potansiyel çalışan olarak görülmektedir.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir