Summa İnşaat Staj Başvurusu 2021

Summa İnşaat Staj Başvurusu

Türkiye’de 1980 yılından itibaren başta inşaat ve turizm alanında hizmet veren firma Ortadoğu ülkeleri ve Rusya’da olmak üzere birçok ülkede inşaat alanında büyük projelerin oluşmasında imzası bulunmaktadır. Başta inşaat projeleri olmak üzere firma bünyesinde yaz dönemlerinde öğrencilere staj imkanı sunmaktadır.

Summa İnşaat’da Staj Şartları

  • Üniversitelerin İlgili bölümlerinde öğrenci olmak (İnşaat, elektrik, makine mühendisliği ve mimarlık gibi)
  • Stajların zorunlu staj kapsamında olduğunu gösteren okullarından alınmış belge
  • Öğrencilerin sigorta haklarını kapsayan 5510 sayısı yasa çerçevesinde sigortalarının okulları tarafından yapılmış olması

Summa İnşaat’a staj başvurusu yapmak için summa.com.tr üzerindeki insan kaynakları bölümünden başvuru yapabilirler. Başvurular özgeçmiş ve resimli olarak yapılması ve sadece web sitesi üzerinden yapılması gerekmektedir. E-mail ile yapılan staj başvuruları değerlendirmeye alınmamaktadır. Firma bünyesinde turizm ve enerji sektöründe de hizmet veren firmalar olmasından dolayı bazı dönemlerde inşaat öğrencilerinin yanında başka bölüm öğrencilerini de kabul edebilmektedir. Web sitesi üzerinden ilanları takip ederek uygun bölüme staj başvurusu yapabilir ve başarılı bir kariyer planlamasının ilk adımını atmış olabilirsiniz.

Staj ilanlarını takip etmek için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir