Türk Traktör Staj Başvurusu 2021

Türk Traktör Staj Başvurusu

Koç Holding bünyesinde 1954 yılında kurulan firma geniş üretim ağı ve kapasitesi sayesinde 130’dan fazla ülkeye pazarlama yapmaktadır. Firma Türkiye’de özellikle staj öğrencilerine sağladığı imkanlar ile göz doldurmaktadır. Staj dönemi için “Test Drive” adını verdiği etkinlikler sayesinde öğrencilere başarılı kariyer imkanları sunmaktadır.

Türk Traktör’de Staj Şartları

  • Zorunlu staj olduğuna dair okullarından alınmış belge
  • Adli sicil kaydı
  • Tercihen Üniversitelerin 3. Ve 4. sınıflarında okuyor olmak
  • Okul not ortalaması üzerinden en az 2.50 puanını sağlayan öğrenciler ön tercih sebebi olarak görülmektedir. Not belgesinin onaylı olması gerekmektedir.
  • Staj öncesi firma bünyesinde sınav yapılmaktadır ve sınavdan baraj üstünde not alabilmek

Türk Traktör’e staj başvurusu yapmak için 15 Mart-15 Nisan tarifleri arasında sadece web sitesi üzerinden yapılacak başvurular değerlendirilmeye alınmaktadır. Başvuru yapan adaylar ile iletişi E-mail üzerinden sağlanacağı için adayların iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz vermesi gerekmektedir. Başvuru tarihleri sonrası adaylara 15 Mayıs’a kadar bilgilendirme için E-mail gelmektedir. Staj başvurusunun sonucu ve değerlendirmesi bu e-mail’de açıklanmaktadır.

Staj ilanlarını takip etmek için tıklayın.

2 Replies to “Türk Traktör Staj Başvurusu 2021”

  1. metalürji ve malzeme mühendisliği ikinci sınıf öğrencisiyim office, outocat ve az seviyede ingilizce ile almanca biliyorum. kendimi geliştirmek için fabrikanızda yaz dönemi stajımı yapmayı istiyorum.

  2. Satılmıs baloglu kardeş sen zaten buraya yazarak hem de Autocad i yanlış yazarak reddedilmişsin bile boşa uğraşma 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir