Tekfen İnşaat Staj Başvurusu 2021

Tekfen İnşaat Staj Başvurusu

1956 yılında üç girişimci tarafından kurulan firma Türkiye’nin o zaman dönemlerdeki zorlu yıllarında özellikle yurt dışında yaptığı projeler ile temellerini sağlama almış bir firma olarak Türkiye’nin en büyük inşaat firmaları arasında yerini almaktadır. Özellikle Türkiye’nin Nato birliğine üye olmasından sonra firma Nato’nun birçok projesinde yer almış ve günümüzde büyük ve nitelikli projelerde imzasını atmaktadır. Özellikle Türkiye’nin son yıllarda başlatmış olduğu Şehir Hastaneleri projesinde kazandığı ihaleler ile faaliyette bulunduğu iş alanlarının da sayısını artmış oldu. Firma geniş faaliyet alanı ile birçok alanda öğrencilere staj başvurusu yapma imkanı sunmaktadır.

Tekfen İnşaat’ta Staj ŞartlarıTekfen İnşaat Staj Başvurusu 2017

  • Tercihen öğrencilerin İnşaat mühendisliği bölümünde öğrenci olması
  • Özellikle Yüksek Lisans Öğrencileri uzun dönemli staj imkanlarında yararlanabilmektedir.
  • Öğrencilerin 5510 sayılı yasa kapsamında okulları tarafında staj görevleri boyunca okulları tarafından sigortalarının yapılması gerekmektedir.

Tekfen İnşaat’a staj başvurusu yapmak isteyen adaylar tekfen.com.tr üzerinde İnsan Kaynakları bölümünde özgeçmişlerinin göndererek başvuruları yapmaları yeterli olmaktadır. Uygun görülen adaylar ilk önce ön görüşmede mülakat yapıldıktan sonra staj görevlendirmeleri yapılmaktadır.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

One Reply to “Tekfen İnşaat Staj Başvurusu 2021”

  1. ben lefke avrupa üniversitesi iç mimarlık bölümünde 2. sınıfı bitirdim ve şu an şantiye stajımı sizin markanız altında gerçekleştirmek istiyorum.bana yanıt verirseniz çok memnun olurum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir