Teiaş Staj Başvurusu 2021

Teiaş Staj Başvurusu

Türkiye’nin elektrik iletişim şebekelerin kuran kurum 2016 yılı itibari ile 50.000 KM fazla şebeke ağına ulaşması ve Türkiye genelinde 700’e yakında iletim merkezi bulunmaktadır. Kurum yaz dönemlerinde Merkez ve Taşra birimlerinde olmak üzere öğrencilere staj yapma imkanı sağlamaktadır.

Teiaş’da Staj Şartları

  • Staj başvurusu yapacak adayların YÖK tarafından üniversitelerine kontenjan verilip verilmediğine bakmaları gerekmektedir. Kurum sadece YÖK tarafından kontenjan verilen okulların öğrencilerini kabul etmektedir.
  • Ortaöğretim bünyesindeki öğrenciler direk kurumun İnsan Kaynakları birimine başvurmaları yeterli olmaktadır.
  • Başvuru yapacak adayların okullarından alacakları staj yapma zorunluluğunu gösteren belgesi ve Öğrencilerinin savcılık kanalı ile iyi hal belgesi sunmaları gerekmektedir.
  • Arkalı önlü fotokopi olacak şekilde T.C. kimlik numarası görünen kimlik fotokopisi
  • Okullarından imzalı staj dosyası

Teiaş’a staj başvurusu yapmak için teias.gov.tr adresinde bulunan insan kaynakları sayfasından başvuru yapmaları gerekmektedir. Staj başvurusu için yayınlanan örnek staj başvuru formu üzerinden başvuru yapılması gerekmektedir. Taşralarda görev yapmak isteyen adaylar direk kurumun o bölgedeki müdürlüğü ile görüşmesi yeterli olmaktadır.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir