Tınaztepe Hastanesi Staj Başvurusu 2021

Tınaztepe Hastanesi Staj Başvurusu

Sağlık alanında hizmet vermek içinde İzmir’de kurulan hastane toplamda bünyesinde 25 farklı branş ve 28 poliklinik bulundurmaktadır. Özel hastanın toplamda 101 yatak kapasitesi bulunuyor ve her oda hastalara sıkıntılı günlerini rahat geçirmelerini sağlamak için otel havasından düzenlenmektedir. Hastalar uzaktan erişim sistemi sayesinde bütün verilerine hastaneye gitmeden ulaşabilmektedir. SGK ile anlaşması bulunan özel hastane İzmir’in Buca bölgesinde en çok tercih edilen özel hastaneler arasında ilk sıralarda bulunmaktadır. Hastane özellikle sağlık alanında eğitim alan öğrencilere aldıkları eğitimleri pratiğe geçirmelerine destek olmak için yaz dönemlerinde staj yapma imkanı sunmaktadır.

Tınaztepe Hastanesi’nde Staj Şartları

  • Tercihen Üniversite ve Meslek Okullarının sağlık ile ilgili bölümlerinde öğrenci olunması gerekmektedir.
  • Zorun staj yapısında bulunan stajların başvurusu kabul görmektedir. Stajı onaylanana adaylar stajlarının zorunlu staj kapsamında olduğunu gösteren belgeyi okullarından alıp staj evraklarının arasında teslim etmesi gerekmektedir.

Tınaztepe Hastanesi’ne staj başvurusu yapmak için tinaztepehastanesi.com.tr adresinden özgeçmişleri ile staj başvurusu yapabilirler. Firma bazı dönemlerde kariyer siteleri üzerinden de staj ilanı yayınlayabilmektedir.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir