Tofaş Staj Başvurusu 2021

Tofaş Staj Başvurusu

1968 yılında Türkiye’de Koç Holding bünyesinde kurulan firma özellikle Fiat markasının Avrupa’daki en büyük ar-ge merkezlerinden birisi konumunda olmaktadır. Firma Türkiye’de en bilinir markalar arasında bulunmakta ve toplamda 7.000’den fazla çalışanı ve yıllık 400bin araçlık üretimi ile Türkiye’nin lokomotif firmaları arasında bulunmaktadır. Firma sosyal sorumluluk kapsamında Üniversite ve Meslek Yüksek Okul öğrencilerine staj yapma imkanı sunmaktadır.

Tofaş’da Staj Şartları

  • Üniversite ya da Meslek Yüksek Okul öğrencisi olmak ve stajların zorunlu staj kapsamında olması gerekmektedir.
  • Adayların sigara kullanmaması ve ekip çalışmasına uygun olmaları gerekmektedir.
  • Normal çalışma saatlerine uyumluluk gösterilmesi
  • Staj süresince öğrencilerin sigortalarının okulları tarafından yapılacağını gösteren taahhüt belgesi başvuru evraklarıyla beraber sunulması gerekmektedir.

Tofaş’a staj başvurusu yapmak için kariyer siteleri üzerinde 01-31 Mart tarihleri arasında yayınlanan ilanlar üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvuru tarihleri dışında yapılan başvurular değerlendirilmeye alınmamaktadır. Stajlarını başarılı tamamlayan adayların bilgisi insan kaynakları bilgi havuzunda kayıt edilerek gelecek yıllardaki iş pozisyonları için değerlendirilmektedirler.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir