Turkcell Staj Başvurusu 2021

Turkcell Staj Başvurusu

Turkcell 1998 yılından beri Türkiye’de hizmet vermektedir. Türkiye çapında son derece önemli bir ağına sahip olan firma oldukça geniş bir müşteri kitlesine sahiptir. Bireysel ve aynı zamanda kurumsal hizmetler veren firmanın bir çok kariyer imkanı sunduğu bilinmektedir. Kariyer fırsatları arasında en önemli imkanlardan biri staj programıdır.

Turkcell staj başvurusu yapmak isteyenlerin CV’si için son derece önemli bir referans olacak. Turkcell staj imkanı ile kariyeriniz için önemli bir adımı çıkmış olacaksınız. Staj başvurusu yapacak olan kişilerin bilmesi gerekenler;

  • Yaratıcı olmanız, eğlenceli ve aynı zamanda sosyal yönünüzün gelişmiş olması gereklidir
  • Meraklı bir yapınızın olması gerekir
  • Fen-Edebiyat, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Mühendislik fakültesi, Haberleşme, Matematik, Yazılım, Yönetim Bilişim gibi bölümlerde okuyor olmanız gereklidir
  • Mutlaka okuyor olmanız ve 3. Ya da 4. Sınıf öğrencisi olmanız gereklidir
  • İngilizcenizin iyi seviyede olması gereklidir
  • Daha önce çalışmış olmanız ve staj deneyimi ya da part time bir işte çalışmış olmanız gereklidir
  • Burs ya da değişim programı içinde yer alan kişiler önceliklidir.

Turkcell GNCYTNK Hakkında

Başvuru aşamasından, değerlendirme aşamasına, oryantasyon aşamasından, işe alım sürecine kadar sizin ihtiyaçlarınız ön görülerek hazırlanan GNCYTNKgeleceğinize yatırım yapmanızı sağlayacak bir genç yetenek yönetimi programıdır.

GNCYTNK Nedir?

İnovatif, özgür, gelişim fırsatlarıyla dolu ve teknolojiyi keşfedebileceğiniz sıra dışı programımızGNCYTNK” ye katılmak isteyen adaylarımızı interaktif, eğlenceli ve farklı bir işe alım süreci bekliyor.GNCYTNK ile Turkcell Grup bünyesinde TAM ZAMANLI ÇALIŞMA ve STAJ fırsatları siz genç yetenekleri bekliyor.
“Türkiye’nin Geleceği En İyi Genç Yetenekler Türkiye’nin İletişim Devi Turkcell’de”
“GNCYTNK” markası ile yürüttüğümüz Turkcell Genç Yetenek Programı’yla Turkcell’in geleceğini oluşturmakta önemli rol oynayacak en iyi genç yetenekleri Turkcell ailesine kazandırmayı ve profesyonel hayata bir adım önde ve doğru bir rehberlikle başlamalarını hedefliyoruz.
GNCYTNK ile Türkiye’nin en yetenekli gençlerine 22 yıldır iletişim sektörüne yön veren, yeni teknolojilerle geleceği şekillendiren Turkcell’de TAM ZAMANLI çalışma fırsatı sağlıyoruz. Üniversite öğrencilerimizin 6 hafta süren YAZ STAJIYLA profesyonel yaşamla tanışmanızı sağlıyor, teknoloji sektöründeki iş alanları ve pozisyonlar hakkında bilgi edinmelerini hedefliyoruz.
Başvuru aşamasından, değerlendirme aşamasına, oryantasyon aşamasından, işe alım sürecine kadar sizin ihtiyaçlarınız ön görülerek hazırlanan GNCYTNK geleceğinize yatırım yapmanızı sağlayacak bir genç yetenek yönetimi programıdır.
GNCYTNK;
Üniversitelerin 4. sınıf, yüksek lisans ve doktora öğrencileri, yeni mezunlar ile 1 yıl iş deneyimi olan gençlere yeteneklerini geliştirebilecekleri TAM ZAMANLI ÇALIŞMA fırsatı sunuyor.
Üniversitelerin 3. sınıf öğrencileri içinse Temmuz- Ekim ayları arasında Turkcell Grup bünyesinde 6 hafta süresince STAJ yapma imkanı sağlıyor.

Turkcell staj başvurusu için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir