Dominos Staj Başvurusu 2021

Dominos Staj Başvurusu

Amerikan kuruluşu olan Dominos Pizza 1960 yılında faaliyete geçmiş ve ülkemizde de 1996 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Özellikle kapıya teslim pizza siparişleri ön planda olan yaygın bir bayi ağına sahiptir. Farklı departmanlarda çalıştırılmak üzere staj başvurusu yapabileceğiniz bu firma, yaz ve kış dönemi itibari stajyer çalıştırabiliyor.

Kariyeriniz için farklı bir seçenek olan Dominos firması, kurumsal yapısı ile hem staj hem de çalışmak için uygun bir firmadır. Dominos staj başvurusu yaptıktan sonra sizlere dönüş yapılır, uygun görülmeniz durumunda ise görev yeriniz ve departmanınız belirlenerek iş başı yapabilirsiniz. Uzun yıllardan bu yana faaliyet gösteren firma, her bakımdan uygundur.

Değişik departmanlar arasında, üretim, dağıtım, muhasebe ve depo gibi farklı bölümleri bulunmaktadır. Bu şekilde staj başvuru yaparken, ilgili departmana başvuru yapabilir ya da insan kaynaklarının yönlendirmesine bırakabilirsiniz. Bu şekilde istediğiniz şekilde çalışma olanağına sahip olabileceğiniz, uygun bir kariyer yapabileceğiniz özel ve kurumsal bir firmadır. İdeal bir seçenek olarak sizler de Dominos Pizza değerlendirebilirsiniz.

 Dominos İnsan Kaynakları

Dünyanın En Büyük Evlere Servis Pizza Zinciri olan Domino’s Pizza olarak 70 ülkede 10.000’den fazla şube ile hizmet vermekteyiz. Türkiye’de 450’yi aşkın restoranımız ve 10.000 ‘den çok çalışanımız ile Domino’s Pizza’da biz, sıra dışı insanlarımızla hayal ortaklığı kurarız.

Destek Ofis departmanlarımıza ev sahipliği yapan İnovasyon Merkezimizde, müşterilerimiz ve restoranlarımız için en yeni teknolojilerimiz, hizmetlerimiz ve ürünlerimiz üretilir.

Domino’s’ta zaman çok hızlı akar, bu dinamik ortamda sadece insanlar değil, fırsatlar, mutluluklar, hedefler ve yenilikler her an hareket halindedir.

GENEL NİTELİKLER

İşte bir fırsat daha :

Domino’s Pizza Maslak’daki Genel Müdürlük İnsan Kaynakları Bordro ve Özlük İşlemleri Departmanı’nda ‘Stajyer’ olarak çalışmak tam bana göre diyorsan,

Ayrıca,

  • Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünde son sınıf öğrencisiysen,
  • Okul döneminde haftada 3 gün staja gelebiliyorsan,
  • İletişimi güçlü,sorumluluk sahibi,ekip çalışmasına yatkınsan,
  • Prim, süreç ve işçilik analizleri alanında kendimi geliştirmek istiyorum diyorsan,
Şans senin yanında! 🙂

Bu ilana hemen başvur ve

Domino’s’ta Fırsatları Yakala!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir