Yeşim Tekstil Staj Başvurusu 2021

Yeşim Tekstil Staj Başvurusu

Kuruş tarihi 1949 yılına kadar uzanan firma günümüzde 100bin metrekareden fazla kapalı alanda tekstil üretimi yapmaktadır. Firma Mısır ve Moldova başta olmak üzere birçok ülkeye fason üretim yaptırmaktadır. Türkiye’de bilinen markaların yanında dünyaca ünlü giyim markaları ile partnerlik yaparak firmalara tekstil üretimi yapmaktadır.  Her geçen gün büyüyen yapısı ile günümüzde 2.000’den fazla çalışanı ile tekstil alanında kaliteli hizmetlerine devam eden firma özellikle gelecek yıllarda bu alanda deneyimli nesillerin yetişmesine destek sağlamak için öğrencilerin eğitim döneminde aldıkları bilgiyi pratiğe dökmelerinde yardımcı olmak için özellikle yaz dönemlerinde staj yapma imkanı sunmaktadır.

Yeşim Tekstil’de Staj Şartları

  • Adayların tercihen Tekstil ve moda ile ilgili bölümlerde üniversite öğrencisi olması ve daha çok öğrenciye staj yapma imkanı sunmak için stajların zorunlu staj kapsamında olması gerekmektedir.
  • Adayların kesinlikle sigara kullanmaması ve ekip çalışmasına uyum sağlayacak yapıda olması gerekmektedir.

Yeşim Tekstil’e staj başvurusu yapmak isteyen adaylar yesim.com adresinden direk öğrencilerin kendilerinin staj başvurusu yapması gerekmektedir. Uygun görülen adaylar 30-45 günlük stajları için görevlendirme yapılarak başlatılmaktadır.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir