Zara Staj Başvurusu 2021

Zara Staj Başvurusu

Türkiye’de kaliteli ve bilinir markalar arasında olan firma 1975 yılında İspanya’da kurulmuş ve günümüze kadar birçok ülkede faaliyetlerine devam etmektedir. Firma dünya genelinde 15’den fazla fabrikası ve 4.000’den fazla sağlamış olduğu işgücü ile lider markalar arasında olmaktadır. Zara Türkiye olarak genişleyen yapısı ve üretim alanında öğrencilere staj yapma imkanı sunmaktadır.

Zara Staj Şartları

  • Tercihen Üniversitelerin Tekstil ve moda bölümlerinde öğrenci olmak
  • Tercihen İngilizce ya da ikinci bir dil bilmek
  • Stajların zorunlu staj kapsamında olması ve okullarından hem zorunlu stajı gösteren belgenin alınmasın hem de staj süresince sigortalarının okulları tarafından yapılacağını gösteren taahhüt belgesinin sunulması gerekmektedir.
  • Ekip çalışmasına uyum sağlayacak ve sigara içmeyen adaylar

Zara’ya staj başvurusu yapmak isteyen adayların zara.com.tr adresinden ya da kariyer sitelerinde özellikle yaz dönemlerinde açılan staj ilanlarını takip ederek başvuru yapabilirler. İlk başvurusu onaylanan adaylar firmanın insan kaynakları tarafından görüşmeye çağırılıp mülakata tabi olmaktadır. Stajlarını başarılı ile tamamlayan adaylar gelecek yıllarda kariyer için firmanın iş alımı sürelerinde ilk değerlendirmeye alınan kişiler arasında bulunmaktadır.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir