Abdi İbrahim Staj Başvurusu 2021

Abdi İbrahim Staj Başvurusu

Türkiye’nin en köklü ve en tecrübeli ilaç firması olan Abdi İbrahim, sektörün en büyük şirketi olması sebebiyle insanların iş ve staj için düşündükleri firmaların da başında geliyor. Özellikle üniversiteden yeni mezun olan ya da halen öğrenci olanlar, Abdi İbrahim staj başvurusu ile firmanın tecrübelerinden faydalanarak ilaç sektöründe başarılı bir eleman olmayı amaçlamaktadırlar. Firma da yılın belli zamanlarında stajyer öğrenci alarak onlara sektörü tanıtmak ve kalifiye elemanlar yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Abdi İbrahim, staj vereceği öğrencilerden şu kriterleri taşımalarını istiyor:

  • Üniversitelerde Kimya, Kimya Mühendisliği, Eczacılık ya da Biyoloji bölümlerinden birinde ve 3. ya da 4. sınıfta okuyor olmak,
  • İlgili okulun staj zorunluluğunun bulunması,
  • Bir önceki yıl ders notu ortalamasının 3 ya da üzerinde bir dereceye sahip olmak,
  • İyi derecede İngilizce konuşuyor olmak

Bu şartları taşıyan öğrenciler, Abdi İbrahim staj başvurusu yaparak mülakata çağrılmaları halinde staj programlarına dahil olabiliyor ve staj sonunda sektörde başarılı bir eleman olma şansını yakalayabiliyorlar. Ayrıca programı başarıyla bitirenler firma bünyesinde de çalışma imkanına kavuşuyorlar.

“İnsana değer verme”nin yanı sıra, değerler listesini “güvenilirlik, girişimcilik ve yenilikçilik, kaliteye odaklanma, müşteri odaklılık, başarma azmi ve çevreye saygı” ile oluşturan Abdi İbrahim, bu değerleri uygulamaya geçirecek insan kaynağını titiz bir süreçten geçirerek oluşturmaktadır.

Abdi İbrahim, ihtiyaçları doğrultusunda deneyimli veya yetiştirilmek üzere deneyimsiz eleman alımları yapmaktadır. Deneyimsiz pozisyonlarda eğitim altyapısı kuvvetli ve öğrenmeye açık adaylar, deneyimli pozisyonlarda ise konusunda tecrübeli ve firmaya katkısı olabilecek adaylar tercih edilmektedir. İşe alınacakları bölümden bağımsız olarak, tüm adayların yapacakları işe göre farklı seviyelerde beklenen, ancak tüm pozisyonlarda aranılan ortak yetkinliklerinin bulunması gerekmektedir.

Yapılandırılmış araçları da içeren işe alım süreçleri ile adaylardan beklenilen yetkinlik ve teknik becerilerin ölçümü titizlikle yapılırken, aday seçme kararları buna göre verilmektedir.

Buradan başvurularınızı yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir