Acıbadem Hastanesi Staj Başvurusu 2021

Acıbadem Hastanesin’de Staj

Ülkemizde yer alan özel hastaneler arasında en önemli kuruluşlardan birisi olarak Acıbadem Hastaneleri gösterilebilir. Bu ünlü marka artık ülkemizin birçok farklı şehrinde hizmetlerine devam ederken her gün binlerce kişinin tedavisinde rol oynamaktadır. Acıbadem Hastanesi, ülkemizde imkânları en geniş hastanelerden birisi olduğundan stajyer adayları için de kusursuz bir staj noktası olmaktadır.

Acıbadem Hastanesi Staj Başvuru ve Şartları

Başvurularını gerçekleştirmek isteyen kişileri bunun için firmanın resmi internet sitesini kullanabilirken sağlık bölümlerinde eğitim alıyor olmaları staj şartlarını sağlamaları için yeterlidir. Bu aşamada eğitime çok fazla önem veren bir kurum olarak gelecek olan stajyerlere son derece disiplinli ve geniş çapta bir eğitim verilmektedir.

Staj Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Kişiler eğer internet üzerinden başvurularını yaptıktan sonra başvuruları onaylanırsa kişilerden öğrenci belgeleri, kimlik fotokopileri, vesikalık fotoğrafları ve sabıka kayıtları ile birlikte stajlarının ilk gününde hazır olmaları istenmektedir. Bu belgeleri eksiksiz bir şekilde getiren kişiler Acıbadem Hastanesi bünyesinde stajlarına rahatlıkla başlayabilir.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Liselerde eğitim alan kişilerin başvurularını Kasım ayında yapması istenirken bu kişiler kış aylarında stajlarını gerçekleştirebileceklerdir. Üniversite ve yüksekokullar başvurularını ilkbahar aylarında yaparken bu öğrenciler de Acıbadem bünyesinde yazın stajlarını tamamlarlar. Her iki seçenek için de başvurular yılın 365 günü açık olacaktır. Ancak bu aylarda yapılan başvurular değerlendirmeye rahatlıkla alınırken kontenjan problemi olmadığından kabul edilir.

Staj Başvurusu Sonuçları

İnternet üzerinden staj başvuru yapan kişiler bu başvurularında mail adreslerini Acıbadem’e iletmektedir. Bu mail adresleri bu form doldurulduktan sonra hastane ve stajyer adayı arasındaki iletişim kanalı olacaktır. Mail üzerinden kişilerin staj başvuru sonuçları kişilere aktarılırken ekstra durumlarda da mail adresi kullanılmaktadır.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

2 Replies to “Acıbadem Hastanesi Staj Başvurusu 2021”

  1. Acıbadem Hastanesi odyoloji bölüm nde 30 iş günü staj yapmam gerek İstanbul aydın Üniversitesi 3 sınıf öğrencisiyim.

  2. İstânbul gelişim universitesi tıbbı laboratuvar bölümü okuyorum ve 30 iş günü staj yapmam lazım stajimi acıbadem üniversitesinin herhangi bir hastanesinde yapmayi talep ediyorum stajımı ve ögrendiklerimi elimden geldiğinden fazlasını yaparak eksiksiz ve güven kırmayacak bir şekilde yaparım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir