Adana Numune Ve Eğitim Araştırma Hastanesi Staj Başvurusu 2021

Adana Numune Ve Eğitim Araştırma Hastanesinde Staj

Adana Numune hastanesi kaliteli, güler yüzlü, insana değer veren vizyonu ile gelişme göstermekte olan bir kurumdur. Etik değerlere bağlı etkin bir hizmet sunmakta olan hastanenin oldukça yoğun ve kalabalık olması çok sayıda stajyer alma olanağı sunmaktadır. Staj yapacak kişilerin de aynı değerlere bağlı şekilde bir tutum sergilemesi gerekmektedir.

Numune hastanesinde staj yapacak kişilerin Lise veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyor olmaları gerekmektedir. Stajyerlerin her alanda her koşulda çalışanlarla beraber aktif olması profesyonel bir deneyim olacaktır. Hastane de staj sizler için ilk öğrenme demektir. Bu nedenle her adım sizleri bir üst seviyeye çıkaracak, geliştirecek ve başarınıza yardımcı olacaktır.

Adana Numune Ve Eğitim Araştırma Hastanesi Staj Başvuru Ve Şartları

Hastane çalışanı/stajyeri olmak objektiflik gerektirir, tüm hastalarımıza eşit davranmalı ve hasta psikolojisi hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Bu işi isteyerek ve severek yapmanız gerekmektedir. Adana Numune Hastanesi stajyerleri kendi çalışanları ile aynı muameleye tabi tutmaktadır. Stajyerler Hasta hakları ile ilgili gizliliklere uymalıdır. Staj başlangıç ve bitiş tarihleri, staj dönemi, staj yapılacak bölümlerin kontenjanı ve uygun oldukları tarih göz önüne alınarak başvuru yapılmalıdır.   Staj bölüm yöneticisinin sorumluluğunda yürütülecektir. Stajyer kıyafeti, staj defteri gibi zorunlulukları vardır. Staj defterinin staj süresi içerisinde doldurulmasına özen gösterilmelidir. Defter, staj bitiminden iki gün evvel tamamlanacak ve bölüm yöneticisine teslim edilecektir. Staj defterinde Adana numune hastanesinden dışarı çıkartılmasında sakınca görülebilecek belge, bilgi, proje ve raporun yer almaması gerekmektedir. Bu gibi durumlarda bölüm yöneticisi defteri imzalamayacaktır.

Stajyerler hastanenin belirttiği esnek çalışma saatlerine uymalı, temiz ve titiz, güler yüzlü, hızlı ve enerjik, konuşkan, girişken ve diksiyon sahibi olmalıdır. Buna ek ise; Hastanenin belirttiği bir kurum tarafından alınan sağlık raporu, temiz kağıdı “e-devlet” sitesinden temin edebilirsiniz. Başvuru sırasında öğrenci belgesi, zorunlu staj belgesi ve nüfus cüzdanı fotokopisi gerekmektedir. Vermiş olduğunuz iletişim bilgilerinizden sizlere dönüş sağlanacaktır. Stajınızı- vezne personeli, pratisyen hekim, kayıt görevlisi, tıbbi sekreter, eczacı gibi alanlarda tamamlayacaksınız.

Staj başvuruları için takipte kalınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir