Adidas Staj Başvurusu 2021

Adidas Staj Başvurusu

Dünya genelinde mağazaları olan spor ayakkabı üretiminde bir dünya devi olan Adidas, ülkemizde de faaliyet göstermektedir. Farklı birçok mağazası bulunan firma ülkemizde ki mağazalarında staj başvurusu kabul etmektedir. Almanya merkezli olan firma staj için bazı kriterler de aramaktadır. Bu kriterleri uygun olan her öğrenci başvuru yapabilir.

Adidas’a başvuru yapabilmek için öncelikle iyi derecede İngilizce biliyor olmanız gerekiyor. Ayrıca haftada 3,5 veya 4 gün çalışabilecek bir durumda olmanız gerekiyor. Spor ayakkabı satışında işlem yapılacağı için spor ile alakalı ya da ilgili olmanız aranan şartlar arasındadır. Adidas staj başvurusu yapmadan önce bu kriterlerin kendinizde bulunup bulunmadığını kontrol edebilirsiniz.

Türkiye’de ki şirket merkezi İstanbul’da bulunuyor. 80 yılı aşkın bir zamandan bu yana spor ayakkabı alanında dünyanın en öncü firmasında staj yaparak sizler de harika sonuçları gelecek adına elde edebilirsiniz. Farklı bir kariyer yapmak ve yükselmek için özellikle yabancı kökenli firmalar oldukça önemlidir. Bu firmalar da tamamen performans odaklı bir iş akışı söz konusu olduğundan, çalıştığınız sürece yükselme şansınız da artacaktır.

Buradan başvuru yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir