Philip Morris Staj Başvurusu 2021

Ülkemizde Sabancı ile ortaklık yaparak çalışmalarını süredüren Philip Morris, dünya genelinde tütün ürünleri üreten ve satan özel bir firmadır. Kurumsal yapısı ile tüm sosyal hakları alabileceğiniz bu firmaya sizler de staj başvurusu yapabilir, uluslar arası standartlarda çalışma ve iş deneyimi elde etme şansını yakalayabilirsiniz.

1984 yılından beri ülkemizde faaliyet gösteren firma, 1991 yılında yapılan bir anlaşma ile Türkiye içinde ki faaliyetlerinde %25 Sabancı Holding %75 Philip Morris ortaklığı ile devam etmektedir. Okuyan öğrenciler için Philip Morris staj başvurusu alan firma, yaz ve sömestr tatillerinde öğrencilere olanak tanır. Master 1. Sınıf ve üniversitelerin 3. Sınıf öğrencilerine bu hakkı yaz boyunca tanımaktadır.

Özel projeler hazırlayabileceğiniz, yaratıcılara olanakların tanındığı ve farklı bir yapıda olan firma birçok genç için harika bir olanaktır. Bu şekilde bir firma staj için oldukça uygun olup, özel sonuçların hızlı şekilde elde edilmesini sağlamaktadır. İdeal bir biçimde karşımıza çıkan firma, ilgili bölümlerden öğrenci taleplerini kabul ediyor. Bu şekilde öğrenimlerinde farklı bir pratik olanağını da firma bünyesinde sunuyorlar.

Philip Morris/Sabancı olarak farklı özelliklere ve bakış açılarına sahip kişileri bir zenginlik olarak kabul ediyor, her zaman aramızda görmek istiyoruz.

Pozisyonlara göre farklılık gösteren işe alım sürecimizin temelini, kurum kültürümüz ve değerlerimize uygunluk oluşturuyor. Her pozisyon için gerekli olan yetkinlikler, teknik bilgiler ve motivasyon ayrıca değerlendiriliyor. Teknik pozisyonlar dışında, üniversiteden mezun olunan bölüm veya not ortalamaları dikkate alınmıyor. Yurt dışı veya yurt içinde farklı şehirlerde çalışmaya açık olmak ise global bir şirket olmamız nedeniyle önem taşıyor.

Birbirimizi en iyi şekilde tanımaya odaklı işe alım sürecimizde değerlendirme yaparken, yetkinlik bazlı mülakata ek olarak zaman zaman yetenek testleri, İngilizce testleri, kişilik envanterleri, grup çalışmaları ve simülasyonlar kullanıyoruz.

Buradan başvuru yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir