Toyota Staj Başvurusu 2021

Toyota Staj Başvurusu

Toyota otomotiv sektöründe tüm dünya genelinde olduğu gibi Türkiye’de de büyük bir pazara sahiptir. Bundan dolayı da stajyer olarak çalıştıracak öğrencileri aramaktadır. Oldukça büyük fabrikalara sahip olan Toyota ekibine çok fazla sayıda öğrenci alacaktır. Siz de Toyota staj başvurusu yaparak ekibin bir parçası olabilir ve Toyota’da çalışmaya başlayabilirsiniz.

Alım yapılacak bölümlere göz atacak olursak pazarlama ve satış, finansman ve muhasebe, ithalat ve satın alma ile satış sonrası bölümlerinden alım yapılacaktır. Staj başvurusu yapan kişiler bu bölümlerden olduğu sürece büyük ihtimalle başvurusu değerlendirmeye alınacak ve diğer testlere geçirilecektir. Bütün testleri başarıyla geçenler ise staj yapma imkanına sahip olacaktır.

Müşterilerine vermiş olduğu memnuniyeti çalışanlarına da gösteren Toyota firması ekibine çok fazla değer vermektedir. Bundan dolayı da staj başvurusunda bulunmuş kişileri stajyer olarak çalıştırmadan önce titizlikle araştırmakta ve birkaç basit testten geçirmektedir. Bundan sonra da başarı durumuna göre ekibin bünyesine almaktadır. Toyota bu sayede kalitesini daha da fazla arttırmış ve arttırmaya da devam etmektedir.

Toyota Türkiye’de Staj

Üniversite Öğrencileri İçin Yaz  Stajı
Kişisel ve mesleki gelişimine katkıda bulunmak diğer taraftan Toyota Üretim Sistemi uygulamalarını yerinde gözlemlemek amacıyla staj programımızın bir parçası olmak isteyen üniversite öğrencilerini Toyota Türkiye’ye bekliyoruz. 4 Yıllık fakültelerin ilgili bölümlerinden birinde öğrenciyseniz ve staj yapma zorunluluğunuz var ise başvurunuzu kariyer.net üzerinden yapabilirsiniz.
2016 Yaz dönemi staj programı 11 Temmuz – 5 Ağustos 2016 ve 11 Ağustos – 9 Eylül 2016 tarihlerinde 2 grup halinde gerçekleştirilecektir. Başvurularınızı 31 Mart 2016 tarihine kadar kariyer.net sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Başvurmak için tıklayınız.
Meslek Lisesi Öğrencileri İçin Staj Programı

Sakarya İli meslek liselerinde okuyan öğrencilerden, Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü aracılığıyla belirlenenler, Eğitim-Öğretim yılı boyunca hafta içi 3 gün Toyota Türkiye’de staj imkanı bulmaktadırlar.
KIŞ STAJ PROGRAMI

Toyota’da meslek ve ticaret lisesi son sınıf ögrencilerine yönelik gerçekleştirilen Kış Staj Programı lise yönetimi ve şirket işbirliği ile yürütülür. Okul yönetimi tarafından Toyota’ya yönlendirilen lise öğrencileri İnsan Kaynakları Bölümü tarafından değerlendirilir ve uygun görülen öğrenciler kontenjanlar dahilinde Kış Staj Programı’na kabul edilir. Öğrenim dönemiyle birlikte başlayan staj, haftada üç gün Toyota’da olmak koşuluyla okullar kapanıncaya kadar sürer.

One Reply to “Toyota Staj Başvurusu 2021”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir