Akçansa Staj Başvurusu 2021

Akçansa’da Staj

Sabancı Holding ve Heidelberg Cement ortak kuruluşu olan Akçansa, Türkiye’nin en büyük çimento üreticisi ve sektörünün lider şirketi konumundadır. Akçansa ithalat ve ihracatının tamamını denizyolu ile gerçekleştirmektedir.

Sahip olduğu başarıya ulaşmada en önemli rolün insana verilen değer olduğuna inanan ve çalışanlarını tüm faaliyetlerinin temelinde gören Akçansa; sürekli gelişim ve yüksek performans sağlayacak uygulamalarıyla insan gücüne sahip, sektöründe örnek ve her zaman tercih edilen işveren olma hedefini edinmiştir.Her yıl çoğunluğu bayan olmak üzere birçok öğrenciyi Akçansa staj programına dahil ederek daha fazla güç için yatırım yapmaktadır.

Akçansa Staj Başvuru Ve Şartları

Akçansa bünyesinde staj yapacak öğrenciler; Üniversitelerin mühendislik, sosyal bilimler, idari bilimler bölümlerinde öğrenci olan, okuduğu bölüm itibari ile stajı zorunlu olan, öğrenmeye açık, ekip çalışması ve iş birliğine yatkın kişiler olmalıdırlar.Akçansa müşteri odaklı çalışmalarla müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak olmak adına bu bünyede kendisine yardımcı stajyerler aramaktadır. Güler yüzlü, çalışkan, özellikle bu işi seven, özverili, kurallara bağlı, başarı sağlayabilecek, zeki, çalışma saatlerine uyabilecek, takım ruhuna sahip kişiler olmaları gerekmektedir.

Başvuran öğrencilerin İngilizce ve bilgisayar bilgisine sahip olmaları öncelik hakkı sağlayacaktır. Staj defteri tutulması ve defterin eksiksiz bir şekilde her hafta ilgili kişiye imzalatılması gerekmektedir.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Staj yapacak öğrencilerin eğitim durumu gereği yaz döneminde staj uygulaması gerçekleştirilmektedir. Haziran ayında başlayacak olan stajların NisanMayıs ayı içerisinde başvuruları gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir. Başvuru formun da verilen iletişim bilgileri doğrultusunda geri dönüş sağlanacaktır.

Staj Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Bölümü itibari ile başvuruda gerekli olan evraklar zorunlu olan staj belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 adet vesikalık fotoğraf, iş güvenliği raporu, sağlık raporu ve temiz kağıdı “e-devlet” sitesi üzerinden çıktı alınmalıdır.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir