Tredaş Staj Başvurusu 2021

Tredaş’da Staj

Trakya bölgesinde elektrik dağıtım görevini üstlenen Tredaş Firması her yıl çok sayıda stajyer alarak eğitime elinden geldiğince destek olmayı amaçlıyor. Bu doğrultuda elektrik ve dağıtımı ile ilgili bölümlerde okuyan öğrenciler staj için başvurularını gerçekleştiriyorlar. Bu başvurular kısa süre içerisinde yanıtlanırken kişiler oldukça profesyonel bir işleyiş içerisinde stajlarına başlayabiliyor.

Tredaş Staj Başvuru ve Şartları

Stajlarını gerçekleştirmek için kişilerin ilgili üniversite bölümlerinde eğitimlerine devam ediyor olması gerekiyor. Genel olarak üniversitelerin elektrikelektronik mühendisliği bölümlerinde eğitimlerine devam eden kişiler firma tarafından kabul ediliyor. Buna ek olarak yüksekokullarda elektrik ile ilgili teknikerlik eğitimi alan kişiler de Tredaş bünyesinde stajlarını rahatlıkla gerçekleştirebiliyor.

Staj Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Kişiler Tredaş firmasında stajlarını yapmak istiyorlarsa bizzat kendileri firmanın merkez binasına giderek başvuruları gerçekleştiriyor. Bu başvurularda kişilerin öğrenci belgelerinin, kimlik fotokopilerinin ve vesikalık fotoğraflarının yanlarında olması gerekiyor. Bu şekilde düzenlenen belgeler ile birlikte kişiler başvurularını gerçekleştirirlerse başvuruları kısa süre içerisinde değerlendirmeye alınarak sonuçlanıyor.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Kış aylarında mevsimler şartlar firmanın sahada çalışma imkânını zora sokuyor. Bu sebeple de firma tarafından kış aylarında çalışmak üzere çok fazla stajyer kabulü olmuyor. Buna ek olarak kişiler yaz aylarının başlamasıyla birlikte firma bünyesinde rahatlıkla stajlarını gerçekleştiriyorlar. Stajlarını yapmak isteyen kişilerin son başvuru tarihleri gibi bir kıstas belirlenmezken kişiler stajlarına başlamadan 1 ay öncesinde gelerek staj başvurularını gerçekleştirebiliyorlar.

Staj Başvurusu Sonuçları

Tredaş firmasına staj başvurularını yapan kişiler başvuru formunda verdikleri telefon numarasından aranıyorlar. Bunun sonrasında firmanın insan kaynakları bölümünde yer alan kişiler stajlarının onaylandığını ya da onaylanmadığını kişilere bildiriyor. Bu bildirimlerde ekstra bilgiler de stajyer adaylarına verilebiliyor.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir