Aksigorta Staj Başvurusu 2021

Aksigorta Staj Başvurusu

Yarım asırdan fazladır Türkiye’de sigortacılık anlayışına yeni bir heyecan kazandıran Aksigorta, 1800 civarında sigorta acentesi ve 3600 kadar anlaşmalı çalıştığı kurum ile ülkemiz insanlarına büyük bir hizmet vermektedir.

Ayrıca Aksigorta staj başvurusu ile genç yeteneklere sigortacılık sektörünü öğreterek onlara hem kendi bünyesinde hem de sigortacılık yapan tüm firmalarda çalışabilecek donanım kandırmaktadır. Staj için Aksigorta’nın öğren cilerde aradığı özellikler ise; üniversite 3.sınıfta okuyan, yaz mevsiminde tam gün, okul sezonunda ise yarım gün staj görebilecek olan, iyi derecede İngilizce bilen ve Microsoft Office programlarına hakim olan öğrenciler arasından seçim yapmaktadır.

Staj programı çerçevesinde öğrencilerin farklı fikirler üretebilme, proje hazırlama ve geliştirme gibi konularda yetiştirilmesini amaçlayan Aksigorta, başarılı olan öğrenciler için ekibe katılma şansı da sağlamaktadır.

Aksigorta staj başvurusu yaparak gerekli eğitimi aldıktan sonra yurt dışında eğitim alabilme imkanı bulunan gençler, staj başvuruları için Aksigorta’nın web sitesi adreslerini ziyaret edebilirler. Sigortacılık alanında başarılı gençler yetiştirmeyi hedefleyen Aksigorta, programı başarıyla tamamlayan öğrencilere kendi bünyesinde iş imkanı sunmaktadır.

STAJ BAŞVURUSU

Aksigorta’nın çeşitli departmanlarında stajyer olarak görev yapmak için başvurabilirsiniz.

CV’inizi bize ulaştırmak için kariyer@aksigorta.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir