Mars Lojistik Staj Başvurusu 2021

Mars Lojistik Staj Başvurusu

Lojistik sektöründe verdiği faaliyetlerle adından sıkça söz ettiren Mars Lojistik, şirketin başarılı hizmetlerinin yanında insanlara tanıdığı staj imkanlarıyla da iş alımı ve personel yetiştirme konusunda da ülkemize faydalı bir firma olarak karşımıza çıkıyor.

Mars lojistik staj başvurusu ile bünyesine personel yetiştirmeyi ve insanlara imkanlar sunmayı hedefleyen firma, ilgili okulların öğrencilerinden belli kriterlere göre alım yaparak öğrencileri tercihleri doğrultusundaki amaçlarda sektöre hazırlıyor.

Öğrencilerin staj yapacağı birimler arasında ithalat, ihracat, satış ve pazarlama, dağıtım ve depolama, sigorta, insan kaynakları, müşteri hizmetleri, hukuk, finansman, satın alma, bilgi teknolojileri ile filo yönetimi gibi birimler bulunuyor. Bu birimlerden sadece birine başvuru yapabilen öğrenciler o alanda eğitim alıyor.

Mars Lojistik, üniversite bünyelerinde düzenlenen kariyer günlerinde firmanın tanıtımını yaparak genç, dinamik ve başarılı öğrenciler arasından Mars Lojistik staj başvurusu yapanlar arasında yapılan seçimlerle öğrencilere sektörü ve sektörde verilen hizmetleri anlatan staj programı ile onlara gelecek konusunda yeni ufuklar açarak kendi bünyesinde çalışma imkanı sunuyor. Staj başvuruları firmanın internet sitesi aracılığıyla yapılabiliyor.

Staj başvurusu için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir