Algida Staj Başvurusu 2021

Algida Staj

Algida ülkemizde dondurma denildiğinde akla ilk gelen firma olurken genel anlamda birçok firmaya sahip bir grubun üyesi olarak çalışmaktadır. Bu doğrultuda bu firma içerisinde çalışacak ya da staj yapacak olan kişiler bunun için Unilever firmasına başvurularını yapabilirler. Algida gibi birçok çabuk tüketim ürünleri satan markanın hisse sahibi olan firma bu markaların yönetiminde de söz sahibi olmaktadır. Bu sebeple de kişiler başvurularını bu firma üzerinden yapmaktadırlar. Firmaya yapılan staj başvurularından sonra kişiler gerekli markalara gönderilmektedir.

Algida Staj Başvuru ve Şartları

Firma içerisinde çok farklı bölümlerde staj yapma imkânı sunulmaktadır. Başvurularını yapacak olan kişiler Algida içerisinde tedarik zinciri yönetimi, finans, insan kaynakları, araştırma ve geliştirme, müşteri geliştirme ve pazarlama gibi noktalarda stajlarını gerçekleştirebilirler. Bu kadar çeşitli noktalarda staj imkânı sunulurken birçok üniversite bölümü de bu staj için uygun gözüküyor. Bu aşamada kişiler stajlar için başvurularını internet üzerinden gerçekleştiriyor. Firmanın resmi internet sitesinde yer alan form doldurularak kişiler başvurularını gerçekleştiriyor. Firma her şehirde hizmet vermesine rağmen her şehirde bir merkezi bulunmuyor. Bu sebeple de kişilerin bazı durumlarda kendilerine en yakın şehre giderek stajlarını gerçekleştirmeleri gerekebiliyor. Açılan staj bölümleri ile ilgili olan bölümlerde eğitimlerini alan kişiler öğrencilik döneminde ki zorunlu stajlarını bu şartlar altında firma bünyesinde gerçekleştirebiliyor.

Staj Başvurusu Sonuçları

Sonuçlar kişilerin mail adresine kısa sürede gönderilmektedir. Kişilerin mail adresleri ise staj başvuru formalarında kendilerinden talep edilir. Kişilere gönderilen maillerde eğer stajlar onaylanmışsa stajın başlayacağı tarih, getirilmesi gereken belgeler ve çalışma şartları açıkça belirtilmektedir. Kurum tarafından kişilere herhangi bir ödeme yapılmamaktadır.  Bu sayede kişiler firma içerisinde stajlarına başladıklarında beklenmedik sürprizlerle karşılaşmadan stajlarını rahatlıkla tamamlayabilirler.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir