Delphi – Packard Staj Başvurusu 2021

Delphi – Packard Staj Başvurusu

Mühendislik öğrencileri için yapacakları zorunlu stajlar çok büyük bir önem taşımaktadır. Bu doğrultuda okulda aldıkları eğitim sırasında öğrenemedikleri saha tecrübesini stajlar ile birlikte kazanabilirler. Bu doğrultuda stajlarını yapabilecekleri en iyi noktalarda yaparak kendilerini en iyi şekilde hazırlama istekleri de bulunmaktadır. DelphiPackard gibi firmalarda staj yapmayı düşünen kişiler son derece kaliteli ve yararlı bir staj yapacaklarının bilincinde olurlar. Bu doğrultuda bu tarz bir firmaya başvuruda bulunacak olan kişiler başvuruları sonrasında ellerinden geldiğince stajlarında katılım göstererek başarı sağlamayı amaçlarlar. Ancak böylesine uluslararası firmalarda yabancı dilin de önemi çok yüksek olmaktadır.

Delphi – Packard Staj Başvuru ve Şartları

Kurumsal bir şirket olan Delphi stajyerlerinden en iyi verimi almayı ve onları hazırlamayı isteyen firmalardan birisidir. Bu aşamada performansını beğendikleri stajyer öğrencilere ileride iş imkânı da tanıyan firma bu özelliği sebebiyle de stajyerler tarafından bolca tercih edilmektedir. Ancak bu aşamada kişilerin gerekli şartları sağlıyor olması gerekir. Firma tarafından stajyer olarak alınacak olan öğrencilerin makine mühendisliği, endüstri mühendisliği ya da elektrikelektronik mühendisliği dallarından birisinde eğitimine devam ediyor olması gerekmektedir. Bu bölümlerde okuyan öğrencilerin zorunlu staj günleri belirlenmiştir ve mezun olmaları için belirlenen gün kadar staj yapmaları gerekir. Bu doğrultuda okullardan aldıkları zorunlu staj belgeleri ile birlikte kuruma başvurularını internet üzerinden gerçekleştirebilirler. Bu başvurularda mail yolunu kullanmak en doğru seçenektir.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Staj başvurusunu yapacak olan mühendislik öğrencilerini stajlarını yalnızca yaz aylarında gerçekleştirebileceklerdir. Bu doğrultuda firma tarafından 30 Haziran tarihi her sene staj başvurusu için son tarih olarak belirlenir. Bu tarihe kadar kişiler CV’leri ile birlikte staj başvurusunu mail yoluyla yaparak firmanın vereceği cevabı beklemeye başlarlar. Kısa süre içerisinde de dönüş yapılacaktır.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir