Amasya Merzifon Havalimanı Staj Başvurusu 2021

Amasya Merzifon Havalimanın’da Staj

Havalimanları yüzlerce kişinin aralıksız olarak çalıştığı ve kusursuz bir düzen içerisinde yönetilen işyerleri olarak gösteriliyor. Bu doğrultuda da kişilerin staj için seçecekleri noktalar eğer havalimanları olursa son derece disiplinli ve başarıl bir staj dönemi geçirilebiliyor. Bu aşamada Amasya Merzifon Havalimanı da yaz aylarında stajyerleri kabul ederken gelen öğrencilerin en iyi şekilde eğitimlerine katkı vermeyi amaçlıyor.

Amasya Merzifon Havalimanı Staj Başvuru ve Şartları

Başvuruda bulunmak isteyen kişilerin üniversitelerin ilgili bölümlerinde en az üç senedir eğitim alıyor olması gerekiyor. Bu şartı sağlayan kişiler Amasya Merzifon Havalimanı bünyesinde staj için başvuruda bulunabiliyorlar. Bu başvurularda kişilerin zorunlu stajlarını yapıyor olmalarının yanında başka bir şart aranmazken genel olarak belgelerini tam bir şekilde hazırlayan kişilerin stajları onaylanıyor.

Amasya Merzifon Havalimanı Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Stajları için başvuruda bulunacak olan kişiler başvurularını Amasya Merzifon Havalimanı resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştiriyor. Bu başvurularda kişilerden yalnızca özgeçmişlerini sisteme yüklemeleri talep edilirken burada yer alan bilgilere göre kişilerin stajlarına ilk onay veriliyor. İlk onayı alan kişilerin gerekli belgeleri havalimanına götürerek burada ki insan kaynakları ofisine teslim etmeleri gerekiyor.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Amasya Merzifon Havalimanı’ndan stajlarını yapacak olan kişiler başvurularını Mayıs ayı içerisinde gerçekleştiriyorlar. Mayıs ayının son Cuma gününe kadar Amasya Merzifon Havalimanı resmi internet sitesine giren kişiler buradan istedikleri bölüm içi başvurularını yapıyorlar.

Staj Başvurusu Sonuçları

Başvurularında doğru belgeleri teslim eden ve şartları sağlayan kişiler Amasya Merzifon Havalimanı’nda staj yapabilecekleri bilgisini mail adreslerinden alıyorlar. Bunun sonrasında başvuru aşamasında belirledikleri staj tarihinin ilk gününde havalimanına giderek stajlarını başlatmış oluyorlar.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir