Asmek Staj Başvurusu 2021

Asmek Staj Başvurusu

Antalya’da yer alan sanat ve meslek kursları Asmek olarak isimlendirilmektedir. Bu aşamada şehirde yer alan birçok gizli kalmış yeteneği ortaya çıkaran kurum bir yandan da kişilerin meslek sahibi olmaları için eğitim vermektedir. Bu aşamada kurum için iş başvuruları olduğu kadar staj başvuruları da bulunur. Kurum bu başvurular arasından uygun olanları seçerken belirli bir stajyer kontenjanı bulunmaktadır. Bu kontenjan genel olarak çok yüksek seviyelerde açılmazken kişilerin erken başvurular ile bu kontenjan içerisinde yer almaları mümkün olacaktır.

Asmek Staj Başvuru ve Şartları

Başvurularda kurum tarafından aranan bölümlerde eğitim alma şartı bulunmaktadır. Bu doğrultuda genel olarak yüksekokullarda eğitim alan kişiler için uygun kontenjanlar açılmaktadır. Stajyer olarak alınacak kişilerin stajlarının her gününde kuruma gelmeleri ve mesai saati içerisinde stajlarını tamamlamaları istenmektedir. Böylece kişiler en iyi şekilde stajlarından verimlerini alabilirler.

Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kurum kendisine rahatlıkla ulaşılmasını istediğinden internet sitesi üzerinden tüm imkânları kullanıcılara sunmaktadır. Bu aşamada stajyer adayları da internet sitesini kullanarak başvurularını gerçekleştirebilirler. Bu başvurularda kişilerden kişisel bilgiler ve mail adresleri istenmektedir. Maillere yapılan geri dönüşler sonrasında kişilerden ekstra belgeler istenirken bu belgeler ile birlikte başvurular yapılmaktadır.

Staj Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Asmek staj başvurularında kişilerden öğrenci belgeleri ve nüfus cüzdan fotokopileri istenirken 1 adet de vesikalık fotoğrafları talep edilmektedir. Bu belgelerin tamamını kişiler maillere ekleyerek kurumun mail adresine gönderebilirler.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Kurum içerisinde eğitimler yılın her döneminde devam ederken yaz ayları çok daha yoğun olmaktadır. Bu doğrultuda kişiler yoğunluk sebebiyle yaz aylarında daha çok tecrübe edinme şansı bulurlar. Başvurularını bahar aylarında yapan kişiler Asmek stajlarını yazın yapabilirler.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir