Amerikan Hastanesi Staj Başvurusu 2021

Amerikan Hastanesi Staj Başvurusu

Türkiye’de 92 yıldır hizmet veren Amerikan Hastanesi, 1920’de kurulmuş ve ülkemizde Vehbi Koç Vakfı bünyesinde çalışma verdiği için kar amacı gütmeyen önemli bir sağlık kurumudur. Özel sağlık hizmetleri alanında doktor, hemşire ve hasta bakımı konusunda uzman personeliyle kaliteli bir sağlık hizmeti sunan Amerikan Hastanesi, 200 oda, 62 adet yoğun bakım yatağı ve 12 ameliyathanesi ile üstün teknolojik aletlerle insanlara sağlık hizmeti sunmaktadır.

Türkiye’de insanlara sağladığı sağlık hizmetlerinin yanında Amerikan Hastanesi staj başvurusu ile öğrencilere staj imkanı sağlayarak onları sektöre hazırlama konusunda da imkanlar sağlamaktadır. Sağlık alanında eğitim veren Sağlık Meslek Liseleri ile Sağlık Meslek Yüksekokulları ve Tıp fakültelerinden belli kriterlere göre öğrenci seçimi yaparak onlara kendi bünyesinde mesleki gelişim imkanı sunan Amerikan Hastanesi, bu başvurularda ilgili okulların öğrencilerinin okul puanları esasına göre stajyer alımı yapmaktadır. İnternet üzerinden yapılan başvurularda öğrenciler bazı testlerden ve mülakatlardan geçirilerek staja alınmaktadır.

Bu deneyimden faydalanmak isteyen öğrenciler Amerikan Hastanesi Staj başvurusu için form doldurarak sonucunu öğrendikleri anda staja başlayabilmektedirler.

Amerikan Hastanesi İnsan Kaynakları Bölümü, Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları’nın hedeflerine paralel bir bakış açısı ile çağdaş insan kaynakları uygulamalarını yürüterek, proaktif ve yenilikçi bir yaklaşım sergilemektedir. Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları’na, eğitim düzeyi yüksek, iyi yetişmiş, yeniliklere açık, enerjik, kendisini ve işini geliştirme potansiyeli bulunan, takım çalışmasında başarılı kişileri kazandırmayı ve bu kişileri sürekli eğitim programları, etkin performans yönetimi, kariyer planlama ve ödüllendirme sistemleri ile geliştirmeyi hedefliyoruz.

Buradan başvuru yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir