Microsoft Staj Başvurusu 2021

Microsoft Staj Başvurusu

Dünyanın en büyük bilgisayar yazılım firması olan Microsoft, birçok ülkede başarılı öğrencilere bünyesinde çalışma imkanı sağlıyor. Ülkemizde de üniversite öğrencilerine staj programları düzenleyen Microsoft, bu sayede gençlerin ufkunu açarak onları iş dünyasında yepyeni fırsatlarla tanıştırıyor.

Microsoft Türkiye, teknoloji alanında başarılı ve sektöre meraklı öğrenciler için Talent Explorer programı çerçevesinde uzun dönemli bir staj programına dahil ediyor. Microsoft staj başvurusu ile hayallerine ulaşma noktasında büyük bir adım atmak isteyen öğrenciler, Microsoft’un staj programı olan Talent Explorer başvurusu ile programa dahil olma şansı yakalayabiliyorlar.

Microsoft’ta staj yapmayı düşünen öğrenciler için hazırlanan Talent Explorer programında staj yapmaya seçilen öğrenciler, bazı değerlendirmelerden, sınavlardan ve merkezi uygulamalardan geçirilerek başarılı olan öğrenciler staj programına dahil ediliyor.

Microsoft staj başvurusu yapan öğrencilerin üniversite öğrencisi olması ve derslerinde başarılı bir performans sergiliyor olması ise Microsoft’un çalışma prensipleri arasında. Aday olmak isteyen, kendilerine güvenen ve dünyanın en büyük yazılım firması ile çalışma hayali kuran öğrenciler başvurularını internet üzerinden yapabilirler.

Staj başvuru formu için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir