Anadolubank Staj Başvurusu 2021

Anadolubank Staj Başvurusu

Ülkemizde bankacılık sektöründe yeni hizmet vermeye başlayan genç bir banka olan Anadolubank, 17 yıllık geçmişiyle sektörde adından söz ettirmeye başladı. Hizmetlerine öğrencilere uyguladığı staj programlarıyla da devam eden banka, 2016 yılı için staj alım ilanını yayınladı. İlana göre 3 farklı staj programı belirleyen Anadolubank staj başvurusu için lise, ön lisans ve fakülte öğrencileri olmak üzere 3 farklı staj programı uygulayacak.

Staj programına dahil ettiği öğrencileri bankacılık alanında yetiştirerek onları bu sektöre hazır kalifiye elemanlar haline getirmeyi amaçlayan Anadolubank, stajını başarıyla tamamlayan öğrencilere kendileriyle çalışma şansı da sunuyor. Azimli, güler yüzlü ve enerji dolu gençleri bankacılık sektörüne kazandırmak isteyen banka, staja kabul edeceği öğrenciler için bazı şartlar arıyor.

Anadolubank staj başvurusu yapabilmek için öncelikle ilgili okulların bankacılık ve ekonomi finans bölümlerinde en az 3 ya da 4. sınıf öğrencisi olmak gerekiyor. Ayrıca okunan bölümün staj zorunluluğunun olması Anadolubank’ın aradığı diğer şartlar arasında. Detaylı bilgi ise bankanın web sitesinden alınabiliyor.

Anadolubank Staj Olanakları

• Lise Stajları

Ticaret Meslek Lisesi son sınıf öğrencileri için Genel Müdürlük’te ve Şubelerimizde öğretim yılı boyunca zorunlu staj yapma imkanı bulunmaktadır. Ticaret Meslek Lisesi stajı için başvurular her yıl Haziran-Eylül ayları arasında değerlendirilir. Staj başvuruları İş İlanları bölümünden yapılabilir.

• Yüksekokul–Ön Lisans Stajları

Bankacılık ve Finans ile ilgili Meslek Yüksekokullarının öğrencilerine zorunlu staj programları dahilinde, Genel Müdürlük birimlerimiz veya Şubelerimizde yaz stajı imkanı sunulmaktadır. Staj başvuruları İş İlanları bölümünden yapılabilir.

• Üniversite Stajları

Stajyer kabullerinde öncelik staj yapma zorunluluğu olan öğrencilere verilir. Staj programı Temmuz – Eylül aylarında düzenlenmektedir. Stajınızı tam zamanlı, minimum 1 ay, maksimum 3 ay ilgili birimde yapabilirsiniz. Staj başvuruları İş İlanları bölümünden yapılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir