TEB Staj Başvurusu 2020

TEB Staj Başvurusu

Türkiye Ekonomi Bankası(TEB) ülkemizde faaliyet gösteren bankalardan biridir ve bu banka bilgi birikimini ekonomi ve bankacılık üzerine eğitim alan öğrencilere aktarmak amacıyla her yıl staj programları düzenlemektedir. TEB staj başvurusu yapacak olan öğrencilerin okullarının staj zorunluluğu bulunması gereklidir. Kendisini bankacılıkla ilgili yetiştirmek isteyen öğrenciler TEB’in staj olanaklarından faydalanarak ileri dönemdeki hayatlarında başarılı birer bankacı olabilirler.

Üniversitede bankacılık bölümlerinin 3. veya 4. sınıfında öğrenim gören öğrenciler için düzenlenen staj programı ile öğrencilere bankacılık içerisindeki birçok birimden birinde kendisini yetiştirme ve ileride be sektör içinde yer almak isteyen öğrencilere gerekli eğitim sağlanmakta, bu öğrencilerin TEB bünyesinde istihdam edilmesine olanak tanınmaktadır.

TEB staj başvurusu yapmak isteyen öğrencilerin girişimci bir ruha sahip olmaları, güler yüzlü ve istekli olmaları ile iyi derecede Office programlarını kullanabiliyor olmaları aranmaktadır.  Web sitesi üzerinden yapılabilen başvurularda öğrencilerde aranan kriterlere uygun olup olmadığını anlamak için bir mülakat yapılmakta ve başarılı olan öğrenciler stajyer olarak kabul edilmektedir. Stajını başarıyla tamamlayan öğrenciler sektöre hazır elemanlar haline gelmektedir.

Üniversitelerin 3. ve 4. sınıf öğrencilerinin yaz döneminde katılabildikleri, 20 iş gününü kapsayan staj programımız çerçevesinde, öğrencilerin bir TEB çalışanı gibi hissetmelerini sağlayarak profesyonel hayata dair gelişim fırsatı sunuyoruz.

Ayrıca Ticaret ve Meslek Liseleri’nin Bankacılık Bölümü öğrencileri için de (Zorunlu stajı olan) çeşitli staj olanaklarımız bulunuyor.

Açık pozisyonlar ve başvuru için Buradan

5 Comments

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir